Paskelbta Pakomentuoti

Pop it žaislas – naujiena žaislų pasaulyje

Anksčiau buvo populiarūs suktukai, vėliau šlykštukai, o dabar – Pop it žaislas, galintis padėti sumažinti stresą suaugusiems ir vaikams.

Jeigu jūsų vaikas grįžo namo iš mokyklos bei pradėjo prašyti spalvotų silikoninių burbulų lakšto, jūs esate ne vienas toks. Už tai galime padėkoti Tik Tok, o su šiuo antistresiniu žaislu įmanomi tiek strateginiai, tiek įprasti užsiėmimai, kurie ypač naudingi nuotolinio mokymosi metu.

Naujoji vaikų žaislų manija – jau čia ir yra vadinama Pop it. Paprasčiausias silikoninių burbulų lakštas – būtinas žaislas žaidimų aikštelėje. Šios prekės populiarumas vaikų tarpe yra auginamas Tik Tok bei Youtube, kur video su tokiu hashtag’u #PopIt žaislų peržiūrų skaičius siekia daugiau nei 2,5 bilijonus.

Štai ką vaikai sako apie Pop it:

„Jis padeda man pamiršti dienos stresą, susikoncentruoti į vieną dalyką bei girdėti nuostabius iššokančių burbuliukų garsus“, teigia Marija.

„Tai puikus dėmesio nuo įvairių įrenginių nukreipimo būdas“, pasakoja Saulė.

„Mano mamai patinka šis žaislas, nes suteikia galimybę man užsiimti mėgstama veikla ir jai netrukdyti“, papildo Benas.

Pop it žaislas

Burbulinis Pop it antistresinis žaislas turi mažus silikoninius burbuliukus, kuriuos spaudyti labai malonu. Šis pojūtis panašus į tą, kurį sukelia burbulinė daiktų apvyniojimo plėvelė, tačiau priešingai nei ji – minėto gaminio burbuliukai visada atšoka, todėl su juo galima žaisti neribotą laiką. Tai nesibaigiantis ciklas, nes išspaudinėjus burbulus vienoje pusėje, tereikia žaislą apversti ir pradėti spaudyti iš naujo kitoje pusėje.

Jį naudoti labai paprasta, kadangi šis žaislas – Pop it, sukurtas tam, jog suteiktų vaikams sensorinių pojūčių bei tokiu būdu padėtų jiems geriau sutelkti dėmesį tiek namie, tiek mokykloje. Pop it žaislas – naujiena, kuri gali padėti sumažinti stresą, nerimą, ADHD, autizmo simptomus ir t.t.

Su Pop it galima žaisti vienam arba dviese, kaip stalo žaidimą. Šis smagus užsiėmimas įtrauks tiek vaikus tiek suaugusius. Šis žaidimas lavina smegenis ir stiprina loginio mąstymo įgūdžius.

Pop it žaislai – perdirbami, gali būti skalbiami bei pasirenkami iš plataus spalvų spektro, skirtingų formų ir dydžių. Produktas yra pagamintas iš silikono, lengvas bei patogus nešiotis. Su šiuo žaislu galite žaisti bet kur. Taip pat jis patogiai naudojamas kaip padėklas ir nepraleidžia vandens, greitai išdžiūna bei gali būti plaunamas indaplovėje.
vaikai žaidžia Pop it

Kas yra antistresinis žaislas?

Antistresiniai žaislai, dar vadinami sensoriniais, tokie kaip Pop it, naudojami sveikatos priežiūros specialistų norint padėti vaikams, turintiems nerimo arba sensorinių sutrikimų. Pastarųjų atveju, mažiesiems sunku tinkamai reaguoti į informaciją, gaunamą pojūčių pagalba. Pavyzdžiui, jie gali turėti prastus atsakus į tokius aplinkos stimulus kaip šviesa, garsas, lytėjimas, skonis ar kvapas.

Dr Will Shield – vaikų psichologas iš Eksterio universiteto, kuris teigė, kad minėti antistresiniai žaislai egzistuoja jau nuo seniai: „Sensoriniai žaislai naudojami nuo 1970-ųjų.“

Nyderlandų psichologai sukūrė sensorinius kambarius tam, jog padėtų vaikams su sutrikimais, šiose patalpose mažuosius domino šviesos, garsai ir objektai, traukiantys žaisti bei juos liesti. Visa tai padėjo nuraminti žmones terapijos metu.

Antistresiniai žaislai aktyvuoja vieną arba daugiau mūsų pojūčių, pavyzdžiui: matymą, girdėjimą ar lytėjimą. Taigi kai mes jaučiame stiprias emocijas, pavyzdžiui, baimę arba susirūpinimą, tuomet žaidimas su kažkuo, kas atrodo, jaučiasi ar skamba išskirtinai, gali padėti nukreipti dėmesį nuo intensyvių emocinių potyrių.

Sensoriniai žaislai taip pat gali būti naudingi norint geriau susikaupti, pavyzdžiui, tokiu būdu, kokiu suaugusieji rankose žaidžia rašikliu, kuomet bando kažkieno klausyti.

Pop it žaislas antistresinis

Ką reiškia fidget žaislai?

Is anglų kalbos išvertus „fidget” reiškia smulkių judesių atlikimą dėl jaučiamo nerimo, nuobodulio ar kt.

Pagalvokite apie visus būdus, kuriais net negalvodami nuraminate savo kūną ir susikaupiate! Vienas iš jų – pirštų arba rašiklio bildenimas į stalą. Kitas – kojų judinimas sėdint ant kėdės.

Fidget – objektas, kuris gali būti skirtas vaikui, norint sureguliuoti jo poreikį judesiui bei lytėjimui. Tai pagerina jo gebėjimą išlikti ramiam, susikaupusiam ir dėmesingam. Tokie žaislai suteikia galimybę vaikams nukreipti savo energiją labiau socialiai priimtinu būdu tuo pačiu metu susikoncentruojant į užduotį, pavyzdžiui, klausant pamokos klasėje ar sutelkiant dėmesį į knygą.

Fidget žaislas padeda vaikui išfiltruoti perteklinę sensorinę informaciją iš aplinkos ir savo kūno, kuri galimai trukdo susikaupti, bei sutelkti visą energiją ir susikoncentruoti į žaislą, esantį rankose.

Kaip žaisti Pop it žaidimą?

3-6 metų vaikai naudoja Pop it antistresinį žaislą norėdami smagiai leisti laiką, pasitelkiant sensorinius pojūčius – spaudyti burbuliukus! Vyresni nei 6 metų žaidėjai jį gali pritaikyti strateginiams stalo žaidimams. Pop it žaidimo taisyklės – labai paprastos. Yra 2 būdai: paprastas bei sudėtingesnis.

Pop it žaidimo taisyklės

Paprastas variantas:

  • Akmuo, popierius, žirklės – pradedančio žaidėjo nustatymui.
  • Žaidėjai keičiasi vietomis pasirinkdami vieną eilutę ir spaudinėja kiek nori burbulų (tik toje eilutėje).
  • Sekantis žaidimo dalyvis pasirenka bet kurią eilutę, kuri turi neišspaudytų burbuliukų, bei spaudžia tiek, kiek nori, bet tik pasirinktoje eilutėje.
  • Žaidėjai keičiasi vietomis tol, kol vienam iš jų ateina metas išsprogdinti paskutinį burbulą. Pastarasis asmuo pralaimi šį ėjimą, bet nesijaudinkite! Apverskite gaminį ir pradėkite iš naujo. Pirmas žaidėjas, kuris laimi tris kartus, tampa viso žaidimo laimėtoju.

Sudėtingesnis variantas:

Žaidimo principas išlieka tas pats, tačiau žaidėjai gali spaudinėti burbulus tik eilutėje, kuri yra šalia kitos, o tarp jų nėra išspaustų burbuliukų. Pavyzdžiui:
Pop it žaidimo taisyklės
Galite žaisti pagal taisykles arba į jas pažiūrėti dar rimčiau, tokiu būdu sau pasunkindami žaidimą. Šis užsiėmimas turi daug galimybių, o jūs jas galite išnaudoti pasitelkdami savo kūrybingumą.

Pop it žaidimas – labai smagus, įdomus ir paprastas, nes jam nereikia jokių baterijų. Be to, šį gaminį nesunku sutalpinti praktiškai bet kur, nes jis užima nedaug vietos. Tai puikus pasirinkimas kelionėje arba automobilyje.

Kodėl pop it žaislai tokie populiarūs?

Tėvai sako, jog spaudinėjimo reikalaujantys gaminiai gali būti tikras išsigelbėjimas vaikams nuotolinio mokymosi metu. Nepaisant to, kad mokytojai labai stengiasi, jie negali pasiūlyti vaikams tokios pat stimuliacijos bei suteikti tiek pat dėmesio kaip klasėje, o pastariesiems sunku ignoruoti faktą, jog jų namuose visai šalia yra mėgstami žaislai.

Milžiniškas Pop it žaislo populiarumas paaiškinamas ne tik Tik Tok naudotojais ir socialinių tinklų influenceriais, bet ir tuo, kad jis labai universalus! Šis išradimas – nepakartojamai paprastas bei protingai sukurtas. Jis labai gerai juntamas ir padeda sumažinti stresą bei nerimą. Pop it žaislą galite naudoti norėdami išlikti susikaupę ir ramūs arba siekdami, kad greičiau prabėgtų laikas. Su šiuo gaminiu patogu žaisti tiek vienam, tiek su draugais kaip strateginį stalo žaidimą. Jis – labai lengvas bei telpa į kišenę. Žaidimas idealiai pritaikytas jį turėti mašinoje, autobuse, lėktuve, biure, parke, restorane, mokykloje ar bet kur kitur. Tai tobulas ir funkcionalus pasirinkimas.

Fidget žaislai populiarūs mokyklinio amžiaus vaikų tarpe dar nuo 2017 metų, kuomet paplito suktukai. Nuo to laiko daugiausiai dėmesio sulaukiantys gaminiai vis keitėsi, pavyzdžiui, judrūs kubai, minkomi kamuoliukai bei kt. Tikėtina, kad Pop it žaislai išliks ilgam, nes su jais galima žaisti keliese.

Mūsų parduotuvėje ToyStory.lt galite rasti skirtingų rūšių Pop it prekių prieinamomis kainomis nuo 4,99 Eur. Kiekvienas išsirinks sau patinkančių įvairių formų ir ryškių spalvų Pop it žaisliukus: širdelės, kvadrato, populiaraus vaivorykštės spalvų mėsainio, obuolio arba drugelio. Pažadame greitą pristatymą bei aukštą žaislų kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *