Paskelbta Pakomentuoti

Karnavalinių kostiumų nuoma

Karnavalinių kostiumų nuoma

Kas gi nemėgsta karnavalo! Tai puiki galimybė suvaidinti bet kurio herojaus vaidmenį ir parodyti naują įvaizdį. Ypač karnavalinius kostiumus mėgsta vaikai: kada gi daugiau rasis galimybė persikūnyti į mėgstamą personažą? Jeigu Jūsų vaiko laukia šventė, kurioje reikalaujama būti apsirengusiam karnavalinį kostiumą, šį rinktis reikia atsakingai, bet nebūtina išleisti krūvos pinigų užsisakius pasiūti naują – karnavalinį kostiumą galite išsinuomoti pas mus, o kartu ir pasirinkti visus reikalingus aksesuarus.

Mūsų karnavaliniai kostiumai neabejotinai padarys bet kurią šventę ryškią, spalvingą ir linksmą, o jūsų vaiką pavers pačiu puošniausiu kiekvieno vaikiško rytmečio personažu.

Karnavalinio kostiumo nuoma – labai geras bet kurio šventinio renginio sprendimas. Be to, jums neprireiks susidurti su problema, kaip pasielgti su nusipirktu kostiumu, kurio jau gal ir nebeprireiks.

Kuo gera karnavalinių kostiumų nuoma

Tai pakankamai patogu turint omenyje, kad vaikai auga, ir kitais metais mažasis jau gali ne tik nebejausti meilės herojui, bet ir paprasčiausiai būti išaugęs pernykštį karnavalinį kostiumą. Kartu tai padės sutaupyti pinigų.
Spręsdami, ar rinktis nuomotis kostiumus, turite paisyti kelių dalykų:

  1. Gatavas karnavalinis kostiumas – tai tam tikro išorinio įvaizdžio garantija, kurios negausite, jei kostiumą jums siūs pagal užsakymą: pasiūtas jis gali atrodyti visai kitaip, nei galėjote įsivaizduoti.
  2. Įvaizdis – viena svarbiausių priežasčių gaišti laiką renkantis karnavalinį kostiumą. Kuo ryškiau ir neįprasčiau atrodote, tuo bus ypatingesnės nuotraukos ir smagesni prisiminimai apie įvykį.
  3. Kostiumo nuoma, be abejo, atsieis pigiau nei pasiuvimas, o neretai ir surinkimas iš atskirų elementų. O ir saugoti jo vėliau nereikės – gal kitai šventei užsimanysite ko nors nauja.

Į ką atkreipti dėmesį nuomojantis karnavalinį kostiumą

Turint omenyje, kad šios aprangos Jūs nesiruošiate pirkti visam laikui, o tik planuojate „pasiskolinti“, renkantis pakanka paisyti kelių svarbiausių dalykų:

  • Karnavalinis kostiumas turi tikti vaikui pagal dydį
  • Jums turi būti patogu ir komfortiška – juk vakarėlyje turėsite daug judėti
  • Atkreipkite dėmesį į medžiagą: ji turi kvėpuoti ir atrodyti įdomiai ir solidžiai – juk turėsite padaryti patį ryškiausią įspūdį

Tinkamo vaikiško karnavalinio kostiumo paieškos

Vyresniems nei ketverių metų vaikams rinktis kostiumą – didelis džiaugsmas. Jeigu aprangos pasirinkimo nelemia šventės taisyklės, paklauskite vaiko, kuo jis nori būti. Rinkti karnavalinį drabužį nepasitarus su vaiku būtų klaida. Mažosios asmenybės jau turi savą supratimą apie karnavalinį įvaizdį ir norų. Svarbu, kad apranga derėtų prie vaiko asmenybės, taptų papildu. Pagrindinis karnavalinio drabužio įsigijimo tikslas – vaiko džiaugsmas, malonumas renkantis, tada ir pasirodymas šventėje įsimins ilgam.

Kadangi vaikai iki 4-erių metų dar gali nepasakyti, kas jiems patinka, karnavalinius kostiumus tėvams teks rinkti patiems. Paprastai tėvai žino, kokie personažai jų mažyliui patinka labiausia, tad sugebės išrinkti reikiamą kostiumą. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į pasakų herojus ir vaikams pažįstamus animacinių filmų personažus – sniego senį, kiškutį, meškiuką ir kt.

Mergaitėms iki 4-erių metų einamiausi pasakų fėjų, princesių, drugelių kostiumai. Vyresnės paprastai renkasi animacinių ar net vaidybinių filmų herojų įvaizdį. Tėvai turi padėti dukteriai įgyvendinti norą vakarėlyje tapti pačiai gražiausiai. Svarbu apgalvoti šukuoseną, aksesuarus ir net elgesio stilių, kad įvaizdis būtų išbaigtas.

Rytmečiams geriau rinktis ryškius kostiumus, su kuriais išeitų daugiau įdomių nuotraukų. Renkantis karnavalinį kostiumą neverta sutelkti dėmesio tik į įvaizdžio ryškumą ir išskirtinumą – apranga padarys didžiausią įspūdį, jei atitiks vidinę būseną ir renginio specifiką.

Būtini kriterijai renkantis vaikišką karnavalinį kostiumą

Suprantama, tėvai vertina aprangą atsižvelgdami į patrauklumą ir praktiškumą. Judesius ribojantys drabužiai gali sugadinti šventę, o žaidžiant aktyvius žaidimus jie gali tapti našta.

Karnavaliniu kostiumu nuoma

Malonumą iš triukšmingų konkursų galima gauti tik apsivilkus komfortiškus, pakankamai laisvus drabužius, leidžiančius prisėsti, pasilenkti, bėgioti ir kartu nesijaudinti, kad kuri nors detalė nukris ar pasimes. Blizgučiai, karoliukai, kitas trapus, prastai pritvirtintas dekoras nuo intensyvių judesių gali nubyrėti.

Apdaras turi gražiai paryškinti figūrą. Šis kriterijus ypač svarbus mergaitėms. Vienodai gražiai ir tvirtesnės, ir trapios panelės atrodo apsivilkusios suvarstomas sukneles paaukštintu liemeniu. Kai kurios mergaitės mėgsta atkreipti į save dėmesį pasipuošusios prašmatniais boa, efektingais perukais, skrybėlėmis, pirštinaitėmis.

Atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios pasiūtas kostiumas. Patalpose, kuriose susirinkęs būrys žmonių žaidžia judriuosius žaidimus, kūnas išskiria didelį kiekį šilumos. Rinkitės apdarus iš lengvų audinių, kad vaikas neperšiltų. Kailio gabalėliai gali būti pritvirtinti prie pavienių lengvo apdaro dalių. Venkite gryno kailio drabužių. Kostiumas turi būti lengvas, minkštas, nevaržyti kūno ir vaikui nedaryti neigiamo poveikio.

Mažiems vaikams dera rinkti sintetinių medžiagų neturinčius arba minimalų jų kiekį turinčius kostiumus. Dirbtinės medžiagos gali alergizuoti, ir jeigu suaugusio žmogaus organizmas su alergenais gali susidoroti, tai vaikas gali būti jiems jautrus.

Nuomojamo karnavalinio kostiumo kokybės garantija

Visi mūsų parduotuvėje nuomojami karnavaliniai kostiumai sukurti žymios kanadiečių dizainerės, kompanijos „Great Pretenders“ įkūrėjos Joyce Keelan. Galite būti tikri, kad apsivilkęs tokį kostiumą Jūsų mažylis bus pats ryškiausias šventėje ir pajus didžiulį malonumą – juk šie apdarai pagaminti su didžiule meile vaikams ir neribota fantazija.

Karnavaliniu kostiumu nuoma

Jiems būdingas didelis furnitūros patikimumas ir pasiuvimo kokybė. Daugiausia dėmesio skiriama užsegimams ir gumelėms, kad būtų išvengta trynimo tikimybės. Apvadai, grandinėlės ir kiti priedai patikimai pritvirtinti prie pagrindo, neapsunkina vaiko judesių. Naudojami dažai atsparūs trinčiai, nepalieka žymių ant odos.

Karnavaliniai kostiumai pasiūti iš kvėpuojančių medžiagų, malonūs liesti, turi savybę sugerti drėgmę.

Karnavalinio kostiumo nuomos sąlygos

Kostiumo paros nuomos kaina nurodyta konkretaus kostiumo apraše.

Nuomodamiesi kostiumą, be nuomos kainos, paliekate 20 eurų užstatą, kurį atgausite grąžinę kostiumą. Mokama tik grynaisiais!

Bet kurį kostiumą galima rezervuoti Jums reikiamai datai. Sužinoti, ar kostiumas laisvas išsinuomoti, galima paskambinus mums telefonu +370 613 79 777.

Kostiumas laikomas rezervuotu įmokėjus 50 % avansą nuo nuomos kainos; šis vėliau bus įskaičiuotas į nuomos kainą. Jeigu norėsite atsisakyti kostiumo, avansas grąžintas nebus, nebent būtų įskaičiuotas į kito (pakaitinio) kostiumo nuomos kainą.

Minimalus nuomos laikotarpis – viena para. Jeigu sutartiniu laiku kostiumo negrąžinsite, teks papildomai mokėti nuomos kainą už praleistas dienas nuo kostiumo išsinuomojimo dienos.

Sugadinę kostiumą turėsite papildomai sumokėti už pataisymą. Jeigu kostiumas sugadintas smarkiai, visiškai ar prarastas, užstatas negrąžinamas!

Kostiumai grąžinami tokios būklės, kokios gaunami. Juos draudžiama savarankiškai skalbti, draudžiama ką nors prisiūti ar persiūti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *