Grąžinimas, garantijos

ToyStory.lt parduotuvėje mes siūlome 30 kalendorinių dienų pinigų grąžinimo garantiją visoms prekėms, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama.

  1. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote, vienkartinė prekių pakuotė nėra pažeista, t.y. prekės nepraradusios tokios išvaizdos, kuria buvo parduotos.
  2. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).
  3. Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos tuo pat metu.
  4. Pinigai Pirkėjui grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas po to, kai prekę gauna ToyStory.lt.
  5. Apie ketinimą pasinaudoti 30 kalendorinių dienų pinigų grąžinimo garantija, Pirkėjas privalo pranešti per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo ar atsiėmimo dienos. Pranešimas siunčiamas el. paštu info@toystory.lt, pranešime privaloma nurodyti grąžinamas prekes.
  6. Pirkėjui tenka visos su prekės grąžinimu susijusios išlaidos ir rizika. Visais atvejais prekė privalo būti grąžinta ToyStory.lt nepasibaigus 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų laikotarpiui, skaičiuojamam nuo prekės pristatymo ar atsiėmimo dienos.
  7. Grąžindamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. ToyStory.lt negrąžins pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu. ToyStory.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.
  8. Prekes reikia grąžinti šiuo adresu: Konstitucijos pr. 6 – 203 kab., Vilnius, LT-09308.
    Prašom į paštą nesiųsti – pageidautina per kurjerį parduotuvės adresu.