Mega Bloks

Mega Bloks

Mega Bloks yra Kanados vaikiškų žaislų įmonė, šiuo metu priklausanti kompanijai Mattel. Konstrukcinių žaislų linija Mega Bloks kol kas yra populiariausias įmonės produktas. Įmonė gamina ir parduoda daugybę konstruojamų žaislų bei įvairių dėlionių.

Mega Bloks® kuria džiaugsmingas, linksmas, atradimų ir mokymosi kupinas akimirkas Jums ir Jūsų mažyliui! Viskas prasidėjo daugiau nei prieš 30 metų, kai įmonė sukūrė didelių, ryškiaspalvių konstruojamų žaislų liniją, skirtą specialiai mažiausių statybininkų rankutėms.

Skaityti daugiau...

Vėliau Mega Bloks išplėtė vaikiškų žaislų asortimentą. Kompanija sukūrė žaislus bet kokio amžiaus vaikams, mažiesiems statybininkams – nuo didelių konstruojamų kaladėlių, kurias lengva suimti ir jungti, iki mažiausių dalelių kuo detalesniam bei įdomesniam projektui kurti, konstruoti, statyti.

Žaidimai yra pagrindinė vaiko dienos dalis. Jų dėka mažasis statybininkas mokosi, auga ir tobulėja! Mega Bloks® skatina mažylio vystymąsi ankstyvoje vaikystėje, pasitelkiant ryškias kaladėlių spalvas, lengvai susijungiančias formeles ir laisvę kurti. Tai sužadina vaikų jausmus ir vaizduotę.