Auldey

Auldey

Įkurta 1993 m., kompanija Auldey išaugo į vieną didžiausių ir sėkmingiausių Kinijos animacijos ir pramogų grupių. Nuo pat pirmos dienos įmonė vadovaujasi filosofine mintimi: „Atnešk džiaugsmo, išminties ir svajonių į pasaulį“.

Pagrindinis kompanijos tikslas yra sukurti didžiulę, į visą pasaulį orientuotą, atvirą pramogų platformą, teikiančią novatorišką animacijos kultūrą, pramogas, produktus ir paslaugas viso pasaulio vartotojams.

Skaityti daugiau...

Apie kompaniją Auldey

Auldey turi gausybę populiarių animacijos prekių ženklų ir animacinių filmų personažų išteklių Kinijoje. Po dviejų dešimtmečių nenutrūkstamų pastangų ir nuolatinės pažangos sparčiai besivystančiose pramogų ir kultūros srityse dabar kompanija Auldey yra viena iš novatoriškiausių Kinijos įmonių, plėtojančių pramogų verslą. Pagrindinės kompanijos veiklos sritys yra produktų gamyba, žiniasklaida, prekės ženklo licencijavimas, animaciniai žaislai, prekės vaikams ir mobiliųjų telefonų žaidimai. Kompanija taip pat sėkmingai ėmė stayti filmus, operas, kurti pramogų parkus ir kitas interaktyvias veiklas, susijusias su pramogomis, vartojimo produktais, interneto tinklais, kultūra bei švietimu.

Vykdant pasaulinės plėtros strategiją, prekės ženklai ir susiję produktai, priklausantys Auldey, dabar sėkmingai parduodami daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje. Įmonė taip pat užmezgė tvirtą strateginę partnerystę su daugiau nei 130 geriausių tarptautinių pramogų ir žaislų prekių ženklų, tokių kaip Walmart, Toys R Us, Disney, Hasbro, Nickelodeon ir Cartoon Network.

Super Wings žaislai

Vienas geriausiai žinomų šios kompanijos žaislų – tai transformuojami lėktuvėliai iš visame pasaulyje populiaraus ikimokyklinio amžiaus vaikams skirto TV serialo Super Wings (liet. Super sparnai). Filmuko herojų komanda keliauja aplink pasaulį, kad pristatytų siuntas, išspręstų problemas, padėtų berniukams ir mergaitėms. Kiekvienas pristatymas yra unikalus nuotykis, pripildytas unikalių kultūrų, kalbų pažinimo ir naujų draugų. Filmuke vaikai mokomi geografijos, taip pat mokoma spręsti įvairias problemas.

Pagrindiniai filmuko Super sparnai(angl. Super Wings) personažai yra Jett, Donnie, Grand Albert, Dizzy, Paul, Jerome, Bello, Astra ir kiti. Transformuojami lėktuvėliai prisideda prie vaiko smulkiosios motorikos įgūdžių formavimo. Mažieji svajotojai lavina savo vaizduotę, sugalvodami naujų nuotykių savo mylimam filmuko herojui. Norint išspręsti problemas ir įveikti sunkumus, netgi išgalvotus, reikia logikos ir dėmesio. Super Wings lėktuvai gaminami tik iš kokybiško plastiko.

Mūsų ToyStory.lt parduotuvėje galite įsigyti mėgstamiausius filmuko Super sparnai personažus – transformuojamus lėktuvėlius. Lėktuvai būna dviejų tipų – didesni (figūrėlė transformuojama iš lėktuvo į robotą per 10 žingsnių) ir mažesni (transformacijai atlikti tereikia 3 žingsnių).