Mattel

Mattel

Mattel – stambiausia žaislų gamintoja pasaulyje pagal pelnomas pajamas. Bendrovei priklauso tokios produktų linijos, kaip Fisher Price, lėlės Barbės, Hot Wheels ir Matchbox, Masters of the Universe, American Girl ir daugelis kitų. Įmonė taip pat gamina įvairius stalo žaidimus. Mattel yra vienas didžiausių pasaulyje pripažintų prekės ženklų.

JAV kompanija, įkurta 1945 m., užkariavo milijonus širdžių – tiek vaikų, tiek tėvų. Akį traukia modernus Mattel žaislų dizainas, naujos idėjos, novatoriškumas, originalumas. Vaikui Mattel žaislas visų pirma yra ryškus, įdomus ir patrauklus, o tėvai vertina produktų kokybę ir gamintojo patikimumą.

Skaityti daugiau...

Mattel. Barbie.

Kompanijos istorija

  • Bendrovės pavadinimas sudarytas iš įkūrėjų Haroldo Matsono (Matt) ir Ellioto Handlerio, ją įkūrusių 1945 m., vardų raidžių.
  • 1959 m. buvo pradėta garsioji lėlių Barbių produktų linija. Pasirodžius lėlei Barbei, kompanija  pristatė kalbančius žaislus. Septintajame dešimtmetyje pristačiusi kalbančią lėlę Chatty Cathy, kompanija greitai tapo pirmaujančiąja žaislų gamintoja Jungtinėse Amerikos Valstijose.
  • Mattel visame pasaulyje išgarsino legendinė lėlė Barbė, kuri iki šiol yra geriausių pasaulyje žaislų dešimtuke. Praėjusio amžiaus viduryje lėlės kūrėja Ellioto Handlerio žmona Ruth Handler sugalvojo pirmosios lėlės Barbės dizainą, o jau 1959 m. pasaulis išvydo gražiąją Barbę, kuri įmonės įkūrėjams atnešė didžiulę sėkmę.
  • Įdomu tai, kad įmonė iš pradžių užsiėmė paveikslų rėmelių gamyba. Tačiau Ruth iniciatyva Handlerių šeimos gyvenimas labai pasikeitė. Šiandien lėlė Barbė yra žaislų rinkos lyderė ir varžosi su tokiais konkurentais kaip LEGO.
  • Mattel didžiuojasi savo naujomis kolekcijomis Monster High ir Ever After High lėlių, kurios tapo garsiosios lėlės Barbės įpėdinėmis. Įmonės politika orientuota į visapusį vaiko vystymosi procesą, todėl  gaminamos lėlės tampa vis novatoriškesnės ir interaktyvesnės.
  • Šiandien kompanija Mattel yra didelė kitų garsių žaislų gamintojų konkurentė. Dėl savo indėlio į žaislų pasaulį Mattel istorijoje bus apibūdinama kaip viena sėkmingiausių žaislų kompanijų visame pasaulyje. Vardas Barbė bus žinomas net po šimto metų.

Mūsų Toystory.lt parduotuvėje rasite platų Mattel žaislų asortimentą ir lengvai išsirinksite žaislą, kuris džiugins bet kokio amžiaus mergaites ir berniukus.  Čia rasite ir Monster High lėlių monstrių, ir Barbė lėlės. Taip pat mergaičių laukia ir didžiulis monstrų autobusas, kuriuo galės keliauti lėlės monstrės, o berniukus nudžiugins Hot Wheels mašinėlės bei įspūdingos žaislinių automobilių paleidimo trasos.

Rodoma 1–30 iš 431

Rodoma 1–30 iš 431