Paskelbta Pakomentuoti

Geriausių žaislų Trolių vaikams TOP 10

Po to, kai į ekranus išėjo labai sėkmingas animacinis filmukas Troliai (angl.: Trolls), galima garantuoti, jog netrukus pasirodys ir žaislai, vaizduojantys filmuko personažus. Filmukas DreamWorks Troliai tapo sensacija, ir nenuostabu, kad dabar, vykstant antrojo filmuko Troliai 2 filmavimui, jis bus dar populiaresnis. Vaikams patinka pirkti žaislus, vaizduojančius jų mylimus personažus, tokius kaip Popytė, Šakius ir Fuzbertas.

Kai kalbame apie žaislus, reikalingos dvi sudedamosios, kad jie taptų sėkmingi tarp vaikų. Tai – linksmybių ir įsitraukimo galimybės pasinerti į žaidimą aspektai. Geriausi trolių žaislai vaikams yra iš tų retų žaislų rinkinių rinkoje, kuriuose puikiai dera šie du aspektai. Šioje apžvalgoje mes iš arčiau pažvelgsime į kai kuriuos iš geriausių Trolių žaislų, kuriuos galite nupirkti savo vaikams šį sezoną ar gimtadienio proga.

 

1. DreamWork Princesės Popytės karūnavimo figūrėlių rinkinys Coronation

 

Troliai figureliu rinkynis Coronation

Kodėl jis mums patinka: Popytės karūnavimo kokonas suteikia galimybę interaktyviai žaisti su šviesomis ir judesiu, į komplektą įeina keletas vakarinių apdarų ir aksesuarų, kad vakarėlis niekada nesibaigtų.

Jūsų vaikas Popytės karūnavimo kokone galės atkurti savo mėgstamiausias filmuko akimirkas arba kurti savo pasirodymus. Vaikas taip pat gali perrenginėti žaislus arba žaisti kirpėją su Trolių stilingais plaukais. Tai – nuostabus žaislas, skatinantis vaiko pozityvų mąstymą. Įjungiamos šviesos ir mechaniniai judesiai, taip pat ir galimybė kurti šių personažų išskirtinį aprangos stilių yra tiesiog neįtikėtini. Šis gražus svogūno formos kokonas, atsiveriantis ir parodantis sceną su princese, atneš stebuklingą DreamWork Trolių pasaulį tiesiai į Jūsų vaiko širdį. Šokių aikštelė sukasi ir šviečia, kol groja dainelė, kuri tikrai pakels visiems nuotaiką. Į komplektą įeina Princesė ir Šakius. Mes esame visiškai tikri, kad turėdamas šiuos du mylimus personažus, Jūsų vaikas linksmai praleis laiką atkurdamas pilnas optimizmo filmuko siužetines linijas.

Privalumai

 • Į šį komplektą įeina daug aksesuarų,
 • Yra interaktyvios šviesos ir besisukanti šokių aikštelė,
 • Žaislų rinkinys atrodo labai realistiškai,
 • Tik ištraukę iš dėžės, vaikai iš karto gali pradėti su juo žaisti,
 • Trolių plaukus galima šukuoti ir modeliuoti.

2. DreamWorks Hasbro žaidimas „Troliai bėdoje“

Troliai zaidimas

Kodėl jis mums patinka: Šis Hasbro žaidimas Troliai bėdoje leidžia linksmai praleisti laiką su savo artimaisiais. Jums nereikia jaudintis, kad ir vėl pamesite kauliuką. Šiame žaidime žaidimui reikalingi kauliukai yra įpakuoti į gražius apsauginius burbulus.

DreamWorks Hasbro žaidimas Troliai bėdoje yra puikus žaidimas su Troliais ne tik vaikams, bet ir visai šeimai, kadangi jį žaisti patiks visiems. Jis primena klasikinį sunkumų įveikimo žaidimą, kuriame veikėjai yra pamilti personažai iš šio DreamWorks filmuko. Šio linksmo stalo žaidimo tikslas yra labai paprastas. Tu vedi laiminguosius personažus ir padedi jiems rasti kelią namo, įveikdamas pakeliui įvairias kliūtis. Tačiau, yra ir spąstų, reikia saugotis Bergenų, nes jie gali bet kada pasirodyti, pačiupti ir suvalgyti tavo Trolio figūrėlę. Žaidime yra du kauliukai. Vienas skirtas paprastai judėti žaidimo lauke, o kitas – jėgos veiksmams atlikti. Kauliukai yra patogiai saugomi plėvelės burbule, po permatomu kupolu, esančiu žaidimo lauko centre.  Kauliukai nepasimes, kadangi jie visuomet lieka pritvirtinti pačiame burbule. Vaikai taip pat išmoks palaukti savo eilės, dalintis ir surasti geriausią būdą nuvesti savo Trolius namo.

Privalumai

 • Žaidime turi dalyvauti 4 žmonės,
 • Vaikai mokosi, kaip palaukti savo eilės ir dalintis su kitais,
 • Žaisti galima pradėti iš karto, tik ištraukus iš dėžės,
 • Kauliukai tikrai nepasimes, nes yra pritvirtinti prie žaidimo,
 • Žaidimas – nešiojamas.

3. Popytės tikrų spalvų galva šukavimui

Trolls Popytes galva sukavimui

Kodėl ji mums patinka: Trolių plaukai yra spalvingi, juos lengva šukuoti, o dar prie jos pridedama daugybė aksesuarų, kuriais Jūsų vaikas gali apsikeisti ir dalintis su kitais.

Trolių plaukai visada buvo jų išskirtinis bruožas nuo pat Tomo Damo pirmosios sukurtos originalios lėlės. Popytės plaukai – ne išimtis, jos plaukus šukuoja visas kaimelis. Jūsų vaikas gali jiems padėti savo naujos Popytės kirpyklėlės pagalba. Yra devyni gražūs segtukai ir miniatiūrinės šukos, kuriomis gali pasinaudoti pati Popytė arba Jūsų vaikas. O Popytės kūnas taip pat tarnauja kaip vieta saugojimui, taigi visus žaisliukus ir aksesuarus galima laikyti vienoje vietoje net tuomet, kai su jais nežaidžiama. Suteikime Popytės vaivorykštinei šukuosenai naują įvaizdį. Trolių plaukai minkšti, juos lengva šukuoti, taigi mažieji darbo eigoje gali būti labai kūrybingi. Be to, ši kirpyklėlė yra puikus žaislas mažiems vaikams, kuriems patinka vaidybiniai žaidimai. Ji padės lavinti pirščiukų motoriką ir stiprumą, taip pat ugdyti vaikų kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi. Vaikams patiks spalvingi plaukai ir aksesuarai, kurie buvo sukurti juos įkvėpti ir plėsti jų vaizduotę.

Privalumai

 • Į komplektą įeina devyni uždedami aksesuarai, kuriais galima papuošti žaislą arba pasidalinti su kitais vaikais,
 • Trolis turi minkštus, lengvai šukuojamus plaukus,
 • Įeina dvejos miniatiūrinės šukos,
 • Yra vieta saugojimui kirpyklėlės apačioje,
 • Lėlė parduodama su jau suformuota stilinga šukuosena – spalvinga klasikine viršuje užrišta uodegyte.

 

4. Play-Doh plastilino rinkinys „Trolių grožio salonas“

 

Troliai Play-Doh plastilinas

Kodėl jis mums patinka: Vaikai gali pasigaminti gražių aksesuarų plaukams, tokių kaip kaspinėliai ir gėlytės. Jau nuo 3 metų vaikai gebės savarankiškai žaisti su šiuo žaislu nepatirdami nusivylimo ir neprarasdami susidomėjimo.

Plastilino rinkinys DreamWorks Trolių salonas Spausk ir modeliuok yra klasikinis žaislas, kuriuo žaisdamas, vaikas nesuklys. Vaikams patinka panerti savo pirščiukus į spalvotą plastiliną ir kurti įvairiausius darbelius. Su Trolių modeliavimo salonu Style Salon jie galės kurti juokingas ir išskirtines šukuosenas savo mėgstamiausiems Troliams. Viskas, ką jiems reikia padaryti – tai pasodinti vieną iš personažų į kirpėjo kėdę ir prispausti prie jo modeliavimo formą. Vienas įkirpimas žirklėmis – ir jie gali pradėti kurti naują šukuoseną. Galima naudoti plaukų formą, kad sukurtumėte plaukus, arba kirpėjo kėdėje leisti plaukams „augti“. Į rinkinį įeina kirpėjo kėdė, žirklės ir pakankamai plastilino, kad žaidimas trūktų visą dieną.

Privalumai:

 • Įeina 7 plastilino skardinės,
 • Yra dvi formos aksesuarų gamybai,
 • Jis skatina rankdarbius ir kūrybingą žaidimą.

 

5. DreamWorks Mados dvynių figūrėlių rinkinys „Satin & Chenille’s Style Set“

 

Troliai Satine and Chinelle figureliu rinkinys

Kodėl jis mums patinka: Vaikams labai patiks puošti spalvingus pūkuotus Satine ir Chinelle (lt.: Vilės ir Tekstilės) plaukus.  Vaikai mėgsta susegti Dvynių vienodus plaukus, kaip jos tai darė filmuke. Auskarai tinka prie mažų skylučių Vilės ir Tekstilės ausyse.

Vilė ir Tekstilė yra du mėgstami filmuko apie Trolius personažai. Nerastume tokio vaiko, kuris nenorėtų pasimėgauti, kurdamas jų naują įvaizdį ir stilių.  Dvynių rūbus galima nuimti ir aprengti jais kitus Trolius. Į šį rinkinį  be pačių Vilės ir Tekstilės įeina: du rūbų komplektai, 2 batų poros ir kiti aksesuarai, tokie kaip gražūs maži auskarai. Šių lėlių plaukai yra minkšti ir gausūs, todėl vaikams lengva juos šukuoti ir modeliuoti taip, kaip jiems patinka. Šios ryškios lėlės yra geriausias pasirinkimas bet kuriam vaikui, mėgstančiam žaisti „makiažą“ ir vaidinti.

Privalumai:

 • Įeina dvi ryškių spalvų Trolės: Vilė ir Tekstilė,
 • Skatina interaktyvų komandinį vaikų žaidimą,
 • Įeina madingi aksesuarai,
 • Rūbais galima aprengti kitus Trolius.

6. Princesės Popytės mergaitiška suknelė

Kodėl ji mums patinka: Princesės Popytės suknelę, prie kurios pridedamas perukas, yra labai patogu dėvėti. Ji yra trisluoksnė, apatinis sluoksnis pagamintas iš taftinės medžiagos, taigi kai vaikas sukasi, sijonas tiesiog skrieja. Mums patinka, kad dėvėdama šią suknelę, mergaitė jausis kaip Princesė Popytė.

Yra gerai žinoma, kad vaikams žaidžiant patinka persirenginėti ir ši Princesės Popytės suknelė puikiai tinka įvairiems vaidybiniams žaidimams. Suknelė yra nuo 4 iki 6 dydžio ir pagaminta iš blizgančios melsvos medžiagos. Nugara lengvai užsegama Velcro juostelėmis, kas padaro ją dar patogesnę dėvėjimui. Daugybė mažų detalių ant suknelės, tokių kaip medžiaginės gėlės, įkvėps Jūsų vaiką suktis ir šokti, kaip tai darė Popytė filmuke apie Trolius. Tai būtų puikus kostiumas Helovino ar gimtadienio vakarėliui. Jeigu Jūs gyvenate šaltesniame klimate, nupirkite vienu dydžiu didesnę suknelę, kad vaikas galėtų užsivilkti ją ant paltuko.

Privalumai:

 • Galima skalbti rankomis,
 • Pridedamas perukas,
 • Skatina vaizduotę ir kūrybišką žaidimą,
 • Užsegama nugaroje Velcro juostelėmis,
 • Tai – puikus kostiumas Helovino ar gimtadienio vakarėliui.

 

7. DreamWorks Trolls – Figūrėlių rinkinys „Wild Hair Pack“

 

Troliai madingos kirpyklos rinkinys

Kodėl mums jis patinka: Į šį pasiutusiai madingos kirpyklos rinkinį įeina papildomi aksesuarai, kurie skatina vaiką modeliuoti Trolių plaukus taip, kaip jis pats to nori. Šie Troliai nieko kito nemėgsta taip, kaip pasibuvimus su draugais pinant, susukant ir kitaip stilingai modeliuojant savo plaukus.

Pasinerkite į šį pūkuotų plaukų malonumą su pasiutusiai madingos kirpyklos rinkiniu. Yra visoms lėlėms tinkantys ryškiaspalviai plaukai, o Vilei ir Tekstilei patinka kurti stilių ir apdarus savo geriausiems draugams. Pradėkite žaisti su šiomis ergonomiškomis lėlėmis iš filmuko, ir leiskitės į nuotykius su Popytės pasiutusiai madinga kirpykla.  Įkvėpti animacinio filmuko, į rinkinį įdėjome keturis personažus: Vilę, Tekstilę, Fuzbertą ir Popytę arba Guy Diamond, Smidge, Harper ir Fuzzbert.

Jų spalvingos figūrėlės turi pašėlusius plaukus, kuriuos galima lankstyti, rišti ir tiesinti – linksmybės bus begalinės. Šiame rinkinyje taip pat yra galvos aprišalas ir šukos, kas leidžia modeliuoti daug įvairių šukuosenų. Juos lengva pasiimti į kelionę, mažylis taip pat gali žaisti su jais vonioje.

Jeigu Jūs ieškote vaikui dovanos, tai – be abejonių yra geriausias pasirinkimas.

Privalumai:

 • Šiame rinkinyje yra keturi personažai.Tai yra puikūs draugai kelionėje,
 • Yra papildomų aksesuarų, tokių kaip galvos aprišalas ir šukos,
 • Tai – puikus žaislas, kuriuo vaikas užsiims keletą valandų,
 • Su jais galima žaisti vonioje,
 • Kaina ganėtinai prieinama,
 • Kišenės dydžio, labai patogus.

 

8. DreamWorks Trolės Popytės plaukų salonas

 

Troliai Grozio salonas su figurele Poppy

Kodėl jis mums patinka: Su daugybe perukų ir įvairių priemonių puošybai, galima modeliuoti Trolių spalvingus plaukus neįtikėtinai įdomiausiais būdais, kurie tikrai pamalonins vaiko širdį.

Prisijunk prie Popytės, Madės ir Mados dvynių, kad praleistumei malonią dieną DreamWorks Salone. Šiame rinkinyje yra 15 aksesuarų, padėsiančių Jūsų mažyliui kaip panorėjus šukuoti Trolių plaukus. Su šiuo rinkiniu Jūsų vaikas bus prasmingai užimtas valandų valandas: jis modeliuos Mados dvynių, Popytės ir Madės stilių. Tai taip pat yra puikus žaislas kūrybingai žaidžiant lavinti Jūsų vaiko vaizduotę. Be to, šį rinkinį labai lengva ir patogu saugoti specialiai sukurtame uždaromame įpakavime.

Privalumai:

 • Rinkinys užsidaro ir jį patogų saugoti,
 • Jis ne tik linksmina, bet ir skatina kūrybišką žaidimą,
 • Įeina 15 aksesuarų,
 • Pagaminta iš medžiagos, kurią malonu liesti ir laikyti rankose.

 

9. Dreamworks trolls  figūrėlių rinkinys „Critter Skitter Boards“

 

Troliai Figureliu rinkinys

Kodėl jos mums patinka: Critter Skitter Boards riedlentės yra greitas ir lengvas būdas Smidžui, Bigiui ir jų mažajam draugui, Ponui Dinkiui keliauti ir nusigauti iš vienos vietos į kitą. Galima linksmai praleisti dieną, lankant vienas kitą ir leidžiantis į įdomius nuotykius, o ant lentos yra pakankamai vietos, kad galima būtų pavėžėti draugą.

Į rinkinį įeina 2 scooting-fun DreamWorks Trolls Critter Skitter Boards riedlentės, kiekvienoje pakanka vietos figūrėlei važiuoti. Reikia tiesiog patraukti riedlentę atgal ir paleisti – ir jos pradės riedėti. Visos šio rinkinio figūrėlės gali stilingai ir su vėjeliu pasivažinėti. Ši lenta labai patiks vaikams, kadangi yra interaktyvi, su ja galima linksmai žaisti valandų valandas. Į rinkinį įeina 2 figūrėlės, 1 padarėlis, 2 riedlentės ir 2 aksesuarai.

Privalumai:

 • Yra įdėti stilingi akiniai nuo saulės,
 • Su švelniai riedantys ratai,
 • Riedlentės pradeda važiuoti patraukiant jas atgal ir paleidžiant.

 

10. Pliušinis žaislas Trolis Poppy

 

Minkstas zaislas trolis poppy

Ir paskutinis, bet nemažiau linksmas mūsų eilėje yra pliušinis Trolis. Neabejotina, kad pliušiniai žaislai yra mėgstami visų amžių vaikų. Jeigu nesate tikri, ką pasirinkti – rinkitės pliušinį Trolį ir neprašausite. Pliušinis Trolis gali tapti vaiko šauniu draugu, jį galima pasiimti į vaikų darželį, į žaidimų aikštelę arba su juo galima miegoti.

Privalumai:

 • Puikus draugas kelionėje, einant pasivaikščioti arba miegoti,
 • Lavina vaizduotę,
 • Skatina vaikų bendrus vaidybinius žaidimus,
 • Galima skalbti.

Baigiamieji žodžiai

Kai kalbama apie Trolių žaislus, kiekvienas gali rasti kažką sau. Jeigu Jūs turite mažą mergytę, jai galite nupirkti Popytės lėlę arba Kirpyklą, kadangi jie įrodė savo populiarumą tarp mažų mergaičių. Jeigu mažą berniuką – jiems patiks Trolių veikėjų figūrėlės, kurių platų pasirinkimą mes siūlome.

Galima taip pat pasirinkti lyčiai neutralius Trolių žaislus, tokius kaip jų įžymusis stalo žaidimas arba Plastilino rinkinys. Tokių žaislų grožis slypi tame, kad jais gali mėgautis visa šeima, o ne tik vaikai. Tačiau, gali būti sunku apsispręsti, kurį Trolį pirkti. Visada atsižvelkite į savo vaiko amžių ir pomėgius. Mūsų geriausių Trolių žaislų sąrašas yra puiki pradžia. Jūsų akį tikrai patrauks vienas ar daugiau iš mūsų siūlomų žaislų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *