Akcija!

Paw Patrol – Ultimate Rescue sunkvežimis su šviesomis ir garsais

65.99 62.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – Ypatingų gelbėjimo misijų Rublo statybų sunkvežimis su šviesomis ir garsais.

Turime sandėlyje

Pristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-006101 Kategorijos: , Žymos: , , , , , , ,

Aprašymas

Ypatinga gelbėjimo Paw Patrol misija reikalauja ypatingo gelbėjimo statybų sunkvežimio! Šis, turintis visą reikalingą įrangą savivartis pasižymi visais, kupinais veiksmo, bruožais, kurių vaikams gali prireikti kuriant jų pačių sugalvotas Šunyčių patrulių (angl. Paw Patrol) ypatingas gelbėjimo misijas kartu su Rablu (figūrėlė pridedama)!

Spustelėkite Šunyčių patrulių simbolį ant sunkvežimio stogo, kad aktyvuotumėte žybsinčias šviesas ir garsus, o tuomet iš tikro riedančiais ratais leiskitės į savo ypatingą gelbėjimo misiją!

Numuškite kelyje pasitaikančias kliūtis su siūbuojančiu griovimo rutuliu ir pakelkite priekiniu kaušu sunkius objektus, kad įveiktumėte net sunkiausią situaciją!

Užteks vietos visiems šešiems Paw Patrol šuniukams (kiekvienas parduodamas atskirai), o Rablą vaikai gali įsodinti į kabiną ir patikėti jam kelti kraną ar naudotis šoniniu kaušu, kad pakeltų ir pašalintų trukdančius objektus. Vaikai gali panaudoti judančią savivarčio priekabą, kad gabentų sunkius krovinius į savo ypatingą gelbėjimo misiją!

Judesio reikalaujančioms misijoms atkabinkite mažąjį plentvolį ir leiskitės į lenktynes! Prie Ultimate statybų sunkvežimio netgi galite pritvirtinti kitas Ultimate Rescue Mini transporto priemones (kiekviena parduodama atskirai), kad įvykdytumėte įspūdingą misiją! Susijunkite į bendrą komandą su Rablu, kad leistumėtės į ypatingą gelbėjimo misiją kartu su Ultimate statybų sunkvežimiu.

Paw Patrol Ultimate Rescue sunkvežimis su šviesomis ir garsais

Pagrindinės savybės

  • Ypatingas statybų sunkvežimis: tegul jūsų vaikas pats sukuria savo ypatingą gelbėjimo misijos nuotykį su rablo statybų sunkvežimiu! Su įtaisytu judančiu priekiniu kaušu ir griovimo rutuliu šis statybų sunkvežimis pasiruošęs statybų gelbėjimo misijoms!
  •  Aktyvuokite šviesas, garsus ir judančias dalis: vykite į ypatingas statybų gelbėjimo misijas, pasinaudodami šio sunkvežimio žybsinčiomis šviesomis, garsais ir kitais veiksmo kupinomis ypatybėmis. Vaikai gali įsiūbuoti griovimo rutulį, pakelti kaušą ar savivarčio priekabą, kad rastų išeitį net iš sudėtingiausių situacijų.
  •  Pasinaudokite mini transporto priemone: kartu su šiuo ultimate statybų sunkvežimiu gausite net ir ultimate mini statybų plentvolio transporto priemonę. Pritvirtinkite ją prie ultimate statybų sunkvežimio ir išsilyginkite kelią nuotykio link!
  • Derinkite su kitomis ypatingų gelbėjimo misijų mini transporto priemonėmis: šis ultimate statybų sunkvežimis yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Pritvirtinkite prie jo bet kurią iš ultimate gelbėjimo misijų mini transporto priemonių (kiekviena parduodama atskirai) ir leiskitės į dar labiau jaudinančias misijas! Pridedamos 2 AAA  tipo baterijos.
  • Išmatavimai: 40.6 x 17.8 x 33 cm.

Komplektacija

  • 1 Ultimate gelbėjimo misijų statybų sunkvežimis
  • 1 mini plentvolio transporto priemonė
  • 1 Rablo figūrėlė
  • 1 Instrukcija
  • 2 AAA baterijos

Video apžvalga

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Ultimate Rescue sunkvežimis su šviesomis ir garsais”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *