Paw Patrol – Transporto priemonė su figūrėle Everest

23.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – transporto priemonė su figūrėle Everestė (angl. Everest).

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-005272 Kategorijos: , Žymos: , , , , , ,

Aprašymas

Ar ledas, ar sniegas, ji padėti pasirengus visada! Everestė (angl. Everest) iš animacinio serialo Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) randa išeitį iš bet kokios padėties su savo sniego plūgu su judančiais griebtuvais!

Kai ištinka bėda, įsodinkite Everestė (figūrėlė pridedama) į jos vairuotojos sėdynę ir leiskitės riedėti į gelbėjimo misiją su iš tikrųjų riedančiais ratais ir judinamu griebtuvu! Su autentiškais papuošimais ir tikroviškomis ypatybėmis mylima Šunyčių patrulių (angl. Paw Patrol) sniego ekspertė ir jos transporto priemonė leis pajusti visą smagų Paw Patrol jaudulį tikrame gyvenime.

Kai jūsų vaikas žaidžia su Everestė ir jos sniego plūgu, jo vaizduotė bus kurstoma gelbėjimo misijų, kupinų draugystės, komandinio darbo ir narsos. Prisijunkite prie likusių šunyčių ir jų gelbėjimo transporto priemonių komandos (kiekviena parduodama atskirai) ir padėkite rasti išeitį iš visų padėčių, kurios bekiltų Nuotykių Įlankoje! Leiskitės į lenktynes, kad kuo greičiau įvykdytumėte gelbėjimo misiją kartu su Everestė ir jos sniego plūgu!

Everestė ir jos sniego plugas yra Spin Master prekės ženklui priklausantys gaminiai.

Paw Patrol Everest

Pagrindinės savybės

  • Žaislinė sniego plūgo mašina: ar ledas, ar sniegas, Everestė pasirengusi padėti visada! Su autentiškais papuošimais, riedančiais ratais ir judinamu griebtuvu, Everestės sniego plūgas parengtas imtis jaudinančių gelbėjimo misijų!
  • Everest figūrėlė: kartu su šia sniego plūgo transporto priemone gausite ir kolekcinę Everestės figūrėlę. Vilkinti savo lengvai atpažįstamą uniformą ir kepurę, Everestė pasiruošusi rasti išeitį!
  • Kūrybingas žaidimas: Šunyčiai Patruliai lekia! Vaikai gali plėsti savo vaizduotės ribas, kai jie kuria visų rūšių smagias ir jaudinančias misijas savo mėgstamiausiems šunyčiams ir jų transporto priemonėms!
  • Išmatavimai: 21.08 x 21.59 x 9.65 cm.
  • Everestės sniego plūgas – tai puiki dovana vaikams nuo 3 metų.
  • Gamintojas: Spin Master.

Komplektacija

  • 1 Everest figūrėlė (aukštis 7 cm),
  • 1 sniego plūgo transporto priemonė.

Papildoma informacija

Svoris 0.25 kg
Išmatavimai 21 × 10 × 20 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Transporto priemonė su figūrėle Everest”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *