Akcija!

Paw Patrol – Transporto priemonė su figūrėle Skye

Original price was: €24.99.Current price is: €21.99.

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – transporto priemonė su figūrėle Skai (angl. Skye).

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-001001 Kategorijos: , Žymos: , , , , , ,

Aprašymas

Pasiruoškite naujiems Šunyčių patrulių (angl. Paw Patrol) nuotykiams su naujosiomis transporto priemonėmis. Surinkite visą Šunyčių patrulių komandą!

Šunyčiai patruliai skuba savo transporto priemonėmis į nelaimės vietą! Prisijunk prie Skai jos sraigtasparnyje ir skubėk į veiksmo kupinas misijas! Kai ima grėsti nelaimė, įsodink Skai (figūrėlė įtraukta į rinkinį) į piloto vietą ir skubėk į pagalbą su tikrais veikiančiais ratais ant žemės arba besisukančiu propeleriu ore!

Šunyčių patrulių numylėtoji aviacijos ekspertė ir jos sraigtasparnis su autentiškomis detalėmis bei tikroviškomis funkcijomis paverčia visą jaudinantį Šunyčių patrulių gyvenimą tikrove. Kol jūsų vaikas žais su Skai ir jos sraigtasparniu, jis įsivaizduos gelbėjimo misijas, kuriose lemiamą vaidmenį vaidins draugystė, komandinis darbas ir drąsa.

Sujunk jėgas su kitais šunyčiais ir jų gelbėjimo transporto priemonėmis (kiekvienas parduodamas atskirai) ir padėk išgelbėti miestą! Skubėk į pagalbą su Skai ir jos sraigtasparniu!

Paw Patrol Skye Helicopter

Pagrindinės savybės

  • Žaislinė mašinėlė sraigtasparnis: Skai turi skristi į pagalbą savo sraigtasparniu! Su autentiškomis detalėmis, veikiančiais ratais žemei ir besisukančiu propeleriu orui šis sraigtasparnis yra paruoštas jaudinančioms gelbėjimo misijoms!
  • Kolekcinė Skai figūrėlė: Šiame sraigtasparnio rinkinyje rasite kolekcinę Skai figūrėlę. Figūrėlės aukštis 6 cm. Aprengta savo išskirtine uniforma Skai yra pasiruošusi išgelbėti miestą!
  • Kūrybingas žaidimas: Šunyčiai patruliai skuba į pagalbą! Vaikai gali lavinti savo vaizduotę kurdami visokias smagias ir jaudinančias gelbėjimo misijas savo mėgstamai transporto priemonei!
  • Skai Sraigtasparnis yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Atsineškite populiaraus filmuko įspūdžius į savo namus su Šunyčių patrulių šuneliais ir jų transporto priemonėmis!
  • Išmatavimai: 9.53 x 19.05 x 16.51 cm.
  • Gamintojas: Spin Master.

Komplektacija

  • 1 Skai figūrėlė (aukštis 6 cm),
  • 1 sraigtasparnis.

Papildoma informacija

Svoris 0.4 kg
Išmatavimai 19 × 21.5 × 9.5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Transporto priemonė su figūrėle Skye”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *