Paskelbta Pakomentuoti

Populiariausias 2019 metų žaisliukas – Vienaragis Poopsie

Populiariausias 2019 metų žaisliukas - Poopsie Slime Unicorn Surprise

Žaisliukų Poopsie Slime Unicorn Surprise kolekcija atsirado 2018 metais ir iš karto tapo perkamiausia! Poopsie vienaragius išleido Amerikos bendrovė MGA, iš anksčiau mums žinoma, kaip lėlių LOL gamintoja.

2019 metais neįtikėtinas sujudimas dėl atsiradusių naujų klampios masės žaisliukų Poopsie vienaragių pasiekė kulminaciją ir kiekvienas vaikas norėjo šiuos žaisliukus turėti savo kolekcijoje.

Esame tikri, kad Jūsų vaikas jau paprašė Poopsie vienaragio ar kito žaislo iš „Poopsie“ klampios masės kolekcijos. Visi vaikai ir tėvai žino apie vienaragį Poopsie, nes kakučių kūrimas yra mėgstamiausia vaikų pramoga. Savarankiškai pagaminti kakutį yra kiekvieno vaiko svajonė, o „Poopsie“ pakuotė yra labai jaudinanti ir įdomi.

Staigmenos kupinas Poopsie žaisliukas yra mėgstamas dėl dviejų aspektų: visus linksminantys klampūs kakučiai ir nežinomybė, koks Poopsie žaisliukas jūsų laukia pakuotės viduje. Išpakavę „Poopsie“ vienaragį, paeiliui rasite įvairių Poopsie Slime Surprise Unicorn staigmenų. Galite tik pasirinkti, kurią „Poopsie“ pakuotę pirksite, bet kokia lėlytė Jūsų laukia viduje, sužinosite tik atidarę pakuotę.

Dar kiekviename Poopsie Slime Surprise rinkinyje yra paketėliai su ingredientais, skirtais savarankiškai pasigaminti žaisliuką iš klampios masės. Iš perlamutro miltelių ir įvairių blizgučių jūs sukursite tik savo individualų egzempliorių!

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Poopsie Slime Vienaragį siurprizą už prieinamą kainą. Mes garantuojame greitą pristatymą ir aukštos kokybės prekes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *