Akcija!

Paw Patrol – True Metal Dino Rescue mašinytės, rinkinys, 8 vnt.

36.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – 8 True Metal Dino Rescue transporto priemonės.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-008096 Kategorijos: , , , , , , , , Žymos: , , , , , ,

Aprašymas

Skubėk į dinozaurų gelbėjimo misiją su šiomis Šunyčių patrulių (angl. Paw Patrol)True Metal Dino Rescue transporto priemonėmis!

Šis automobilių rinkinys susideda iš 8 metalinių transporto priemonių, kurių mastelis 1:55. Dekoruotos autentiškais elementais ir grafika, turinčios iš tikrųjų riedančius ratus ir pagamintos iš dažyto lieto metalo, True Metal Dino Rescue transporto priemonės atrodo lygiai taip, kaip klasikinės Šunyčių patrulių gelbėjimo transporto priemonės iš hitu tapusio televizijos animacinio serialo Paw Patrol! Stumtelėkite transporto priemonę ranka pirmyn, kad patirtumėte greičio kupinus nuotykius!

Kiekvienas šuniukas dėvi apsauginį šalmą, sėdi savo transporto priemonėje, o jo ausytės plaikstosi vėjyje jam visu greičiu lekiant vykdyti gelbėjimo misijos!

Šis True Metal Dino Rescue automobilių rinkinys iš Spin Master yra puiki dovana Šunyčių patrulių kolekcionieriui. Rask išeitį net sudėtingiausioje situacijoje kartu su šiuo True Metal Dino Rescue mašinėlių rinkiniu!

True Metal Dino Rescue mašinėlių rinkinys

Pagrindinės savybės

  • Autentiškos Šunyčių patrulių mašinėlės: papuoštos autentiškomis detalėmis, grafika, turinčios riedančius ratus ir pagamintos iš metalo 1:55 mastelio True Metal mašinėlės atrodo lygiai taip pat, kaip transporto priemonės iš televizijos animacinio filmuko Paw Patrol!
  • Iš tikrųjų riedantys ratai: turėdamos iš tikrųjų riedančius ratus, True Metal transporto priemonės gali itin dideliu greičiu lėkti į gelbėjimo misiją! Kiekvienas šuniukas turi plasnojančias vėjyje ausytes – stumkite jų transporto priemones palengva, ar stipriai, kad šuniukai visu greičiu lėktų į gelbėjimo misijas!
  • Vaizduotę lavinantis žaidimas: vaikai gali pasitelkti vaizduotę, kad sukurtų neužmirštamus dinozaurų gelbėjimo nuotykius su 8 skirtingomis šunyčių mašinėlėmis!
  • Šunyčių patrulių True Metal Dino Rescue autentiškas mašinėlių rinkinys yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Surinkite visas True Metal Dino Rescue transporto priemones ir sukurkite dar daugiau smagių ir jaudinančių šunyčių gelbėjimo misijų ir nuotykių!
  • Gamintojas: Spin Master.

Komplektacija

  • Rinkinį sudaro 8 skirtingos Šunyčių patrulių mašinėlės.

Papildoma informacija

Svoris 0.8 kg
Išmatavimai 40.5 × 5.5 × 22 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – True Metal Dino Rescue mašinytės, rinkinys, 8 vnt.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Jums taip pat gali patikti…