Akcija!

Paw Patrol – Transformuojamas Paw Patroller du viename

69.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – transformuojamas šuniukų-patrulių automobilis du viename.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-004707 Kategorija: Žymos: , , , , , , ,

Aprašymas

Užvesk ir važiuok gelbėti su naujuoju transformuojamu Paw Patroller du viename. Ši gerbėjų pamėgta Šunyčių patrulių (angl. Paw Patrol) komandos transporto priemonė atsidaro ir transformuojasi į veiksmo kupiną takelių rinkinį, skirtą  šunyčių patrulių transporto priemonėms (kiekviena parduodama atskirai). Viduje yra saugojimo vieta septynioms transporto priemonėms (kiekviena 7-8 cm. dydžio). Lengva įsodinti figūrėles ir leistis į nuotykių kupinas gelbėjimo misijas. Į šį rinkinį įeina išskirtinė Robodog transporto priemonė (mastelis: 1:55). Jeigu reikia užgesinti gaisrą, pagelbėti Robodog‘ui, jeigu meškutis užstrigo po užvirtusiomis uolomis, į šias tris nuostabias misijas leiskis su nauju Paw Patroller.

Transporto priemonė Paw Patroller yra puiki dovana Šunyčių patrulių gerbėjams nuo 3 metukų ir kiek vyresniems.

Pagrindinės savybės

  • Transformuojamoji transporto priemonė du viename: galima transformuoti iš gerbėjų pamėgtos Šunyčių patrulių komandos transporto priemonės į veiksmo kupiną takelių rinkinį! Išskleisk jį ir rasi takelių rinkinį su trimis gelbėjimo misijomis, kurias galima įvykdyti su išskirtinės Robodog transporto priemonės ar bet kurios kitos Tavo mėgstamos transporto priemonės pagalba!
  • Tinka 7 transporto priemonėms: Viduje telpa iki 7 transporto priemonių True Metal (kiekviena 7-8 cm dydžio, jos parduodamos atskirai)! Įdėk savo mėgstamiausias šunyčių transporto priemones ir lengvai uždaryk Paw Patroller, kad galėtum leistis į kitą misiją.
  • 3 nuostabios tikro metalo gelbėjimo transporto priemonės: Išgelbėk ką nors šiandien, lygiai kaip įžymiajame televizijos šou. Pasiimk Robodog ar kitą tavo mėgstamą Šunyčių Patrulių transporto priemonę ir leiskis į 3 įdomias gelbėjimo misijas: užvesk ir padėk užgesinti gaisrą; įsipilk degalų, pasiremontuok veikiančiame transporto priemonių keltuve ir leiskis žemyn rampa, kad išgelbėtumei meškutį iš užvirtusių uolų. Užvesk transporto priemonę ir varyk gelbėti!
  • Išmatavimai: 13.7 x 58.4 x 21.6 cm.
  • Gamintojas: Spin Master.

Komplektacija

  • Šunyčių patrulių automobilis,
  • Robodog transporto priemonė,
  • Aksesuarai,
  • Instrukcija.

Video apžvalga

Papildoma informacija

Svoris 0.95 kg
Išmatavimai 59 × 14 × 21 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Transformuojamas Paw Patroller du viename”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Jums taip pat gali patikti…