Akcija!

Curlimals – Interaktyvus pliušinis žaislas, triušiukas

22.49

Curlimals – interaktyvus pliušinis žaislas triušiukas Bibi.

Išparduota

Aprašymas

Interaktyvus pliušinis žaislas triušiukas Bibi džiugina ir žavi vaikus nuo tos akimirkos, kai su jais susitinka! Šie fantastiški žaisliniai gyvūnėliai juda, kalba ir reaguoja į prisilietimus. Žavūs Curlimal žaislai svajoja apie ypatingą vaiką, kuris jais rūpintųsi!

Curlimals Interaktyvus pliušinis žaislas, triušiukas

Pagrindinės savybės

  • Interaktyvus pliušinis žaislas triušiukas: Curlimal yra mielas gyvūnėlis, skleidžiantis mieliausius garsus ir reaguojantis į jus. Patapšnokite jam per galvytę, ir šis mielas kalbantis bičiulis ims kikenti, suktis ir skleisti juokingus garsus… Bet tai dar ne viskas! Triušiukas Bibi leidžia ir savo unikalius garsus; tereikia paglostyti jo pūkuotą galvą, kad išgirstumėte, kaip jis patenkintas niūniuoja!
  • Daugiau nei 50 garsų: palieskite Bibi viršugalvį, kad suaktyvintumėte garso efektus ir judesius! Itin mielos jo frazės „Aš tave myliu!“, „Apkabink mane!“ ir „Tu mano geriausias draugas!“ Bibi taip pat skleidžia žiovavimo garsus. Paglostykite Bibi, kad sulauktumėte dar daugiau reakcijų. Jis žagsi, čiaudi, o kartais ir riaugėja! Glostykite pilvuką, ir Bibi iš džiaugsmo juoksis. Jis taip pat sako „Ate!“ ir susisuka į kamuoliuką, o tada ima skleisti švelnius miego garsus.
  • Rūpinkitės Curlimal: įvairūs skleidžiami garsai skatina mažuosius iš tiesų rūpintis savo įžūliais miško draugais. Visiems patiks glostyti ir glamonėti šiuos nuostabius minkštus ir kalbančius pliušinius žaislus.
  • Reikalingos 3 AAA baterijos.
  • Tinka vaikams nuo 3 metų.
  • Išmatavimai: 10 x 10 x 14 cm.
  • Gamintojas: Golden Bear.

Video apžvalga

Papildoma informacija

Svoris 0.2 kg
Išmatavimai 18 × 20 × 19 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Curlimals – Interaktyvus pliušinis žaislas, triušiukas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…