Akcija!

Crayola – Nuplaunami žymekliai – 8 vnt.

6.49

Crayola – Nuplaunami flomasteriai (8 vnt.).

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-005943 Kategorija: Žymos: , , , ,

Aprašymas

Vaikai be galo mėgsta išreikšti savo kūrybingumą spalvomis, tačiau tėvai labiau džiaugiasi, kai spalvos lieka ten, kur joms priklauso, ir galima jas lengvai pašalinti iš vietų, kur jų neturėtų būti!

Lengviausiai pasaulyje nuplaunami netoksiški plačiomis linijomis piešiantys Crayola flomasteriai dabar yra pagerintos Ypatingos švaros formulės, kuri lengvai nuplaunama nuo odos, drabužių ar sienų.

Turintys kūginį antgalį, šie klasikiniai plačiomis linijomis piešiantys flomasteriai yra universalus įrankis piešimui. Puikiai tinkantys dideliems plotams spalvinti, šie flomasteriai puikiai piešia ir plonas linijas ar taškus. Vaikai gali netgi sukurti kaspino efektą su linijomis, kurios smailėja nuo storesnių į plonesnes. Plačias linijas piešiantys flomasteriai padengia lapą intensyvia spalva ir netepa paviršių ar neprasisunkia per popierių.

Pagrindinės savybės

  • Ypatingai švarūs flomasteriai,
  • Tikros, ryškios spalvos,
  • Kūginis antgalis piešia tiek plonas, tiek storas linijas,
  • Pagaminti iš perdirbto plastiko.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Crayola – Nuplaunami žymekliai – 8 vnt.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *