Mokyklinės prekės

Artėjant mokslo metų pradžiai tėveliai vis dažniau susirūpina mokyklinių prekių paieška. Kuprinės, kreidelės, flomasteriai – neatsiejama kiekvieno šiuolaikinio vaiko gyvenimo dalis. Visi nori būti apsupti gražių, spalvingų daiktų, kurių jiems pavydėtų klasės draugai. Rūpestingi tėvai pirmiausia atkreipia dėmesį į mokyklai skirtų kanceliarinių prekių saugumą, funkcionalumą ir kainą. Šiuo požiūriu aukso viduriukas yra patikimų ir gerą reputaciją turinčių gamintojų produktai: patrauklaus dizaino (atsižvelgiama į moksleivių poreikius) ir aukštos kokybės.

Skaityti daugiau...

Mokyklinių prekių sąrašas

Būtiniausių mokyklinių prekių sąrašas nemažas:

  • kuprinės – tvirtos, talpios, patogios ir saugios, neabejotinai ryškios, be to, atspindinčios Jūsų vaiko interesus;
  • plunksninės – nuo mažų iki didelių ir talpių, kad viskas būtų po ranka ir vienoje vietoje;
  • rašymo ir spalvinimo priemonės – kokybiškos, patogios, plaunamos, o svarbiausia ryškios, kad paliktų svarų potėpį;
  • lipdymo priemonės – pirmiausia saugios ir nealergizuojančios, lengvai formuojamos, be to, kuo įvairiausių spalvų.

Tai tik maža dalis to, ko reikia mūsų vaikams darželiuose ar mokyklose.

Jūsų vaikai bus dėkingi, jeigu jų kuprinės leis jiems išsiskirti iš minios, parodyti savo kūrybiškumą ar interesus. Kreidelės, flomasteriai leis kurti piešinius, istorijas, parodyti savo piešimo gebėjimus. Visos mokyklinės prekės kuriamos siekiant padėti vaikams lengviau priprasti prie naujos aplinkos ir greičiau, kokybiškiau įsitraukti į mokslus. Juk Jūs, tėveliai, – irgi buvę mokiniai, o dabar vedate savo vaikučius į darželius ar mokyklas. Pasirūpinkite, kad iš mokyklinių prekių jiems nieko netrūktų.

Atgal į mokyklą be rūpesčių

Ką pasirinkti

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite asortimentą puikių ir kokybiškų mokyklinių prekių už prieinamą kainą. Dažnos akcijos ir nuolaidų kuponai padės tėvams sutaupyti arba įsigyti daugiau reikiamų prekių. Pas mus gausu įvairiausių kuprinių su mylimiausių animacinių filmų, tokių kaip Šunyčiai patruliai, Kiaulytė Pepa, Ledo šalis, Pakalikai, herojų atvaizdais. Mergaitės galės pasirinkti tinkamų prekių Trolių ar Ledo šalies motyvais. Taip pat rasite neprilygstamos kokybės visame pasaulyje žinomo kanceliarinių prekių gamintojo Crayola kreidelių, flomasterių ir spalvinimo knygelių. Šios mokyklinės prekės padės Jūsų vaikams smagiai įsilieti į mokyklinį gyvenimą ir rasti bendraminčių ir naujų draugų. Tegul mokslo metai prasideda be rūpesčių ir palieka ne tik vaikams, bet ir tėvams gerų ir šiltų prisiminimų.

Rodoma 1–30 iš 64

Rodoma 1–30 iš 64