Paskelbta Pakomentuoti

Velykų dovanos vaikams: geriausios idėjos

Velykų dovanu idejos

Taigi, kokią gi dovaną geriausia padovanoti vaikui Velykoms?

Velykos – nuostabi pavasario įsigalėjimo ir gyvenimo atsinaujinimo šventė. Tai ilgai lauktų šeimos susitikimų, skanių pietų, o ir dovanų vaikams laikas.

Nors šventė tradiciškai asocijuojasi su šokoladiniais Velykų zuikučiais ir gausybe saldainių, geriau kaip dovaną rinktis tai, kas išties patiks Jūsų mažajam ir su kuo jis dar ilgai žais baigusis šventei.

Šiame skyriuje atrinkome nemažai pačių įvairiausių dovanų pagal kiekvieno kišenę. Tą nuostabią šventinę dieną jos tikrai pralinksmins Jūsų mažylį.

Minkštieji žaislai

Minkštieji pliušiniai žaislai visada buvo ir bus populiari Velykų dovana mažiesiems. Jie bus puikus priedas prie saldžių velykinių pintinių, kurias atneša Velykų zuikutis ar Velykų bobutė. Toks žaislas patiks kiekvienam ir sukurs šventės nuotaiką.
Velykų dovanos vaikams: Minkštieji žaislai

Interaktyvūs gyvūnėliai

Tai maži naminiai gyvūnėliai, su kuriais visada įdomu. Jie išmokys vaiką reikšti rūpestį, laikytis tvarkos, prižiūrėti augintinį. Pavyzdžiui, FurReal Newborns mažasis interaktyvus gyvūnėlis triušiukas, minkštas malonus liesti interaktyvus žaislas, ir vaikui, ir suaugusiajam dovanos daugybę gerų emocijų. Žavus pūkuotas triušiukas neabejotinai privers Jus nusišypsoti. Vaikams patiks juo rūpintis, jį maitinti, šukuoti, o atsakydamas į švelnumą triušiukas leis įvairiausius garsus.

Simbolinės dovanos: spalvinimo knygelės, muilo burbulai, kreidelės

Per Velykas vaiką galima nudžiuginti ne tik brangiai kainuojančiomis dovanomis – puikiai tiks ir mieli niekniekiai. Kad ir koks oras būtų per Velykas, žaisti su muilo burbulais bus linksma ir patalpoje, ir lauke; kreidelėmis – piešti ant asfalto savo spalvingas svajones. O spalvinimo knygelė su mėgstamo animacinio filmo personažais dovanos gerą nuotaiką ir naudingai praleistą laiką, be to, lavins vaiko smulkiąją motoriką.

Dėlionės

Tai puiki universali nebrangi Velykų dovana. Puikiai tinka kritiniam mąstymui lavinti ir problemų sprendimo įgūdžiams formuoti. Dėlionės ilgam užims Jūsų vaiką. Įrodyta, kad nuolat dėliones dėliojantys vaikai lengviau perpranta informaciją, įvertina situaciją ir randą problemų sprendimo būdus! Rinkitės dėliones, kurios atitiktų Jūsų vaiko amžių ir interesus.

Kūrybiniai rinkiniai: plastilinas, kinetinis smėlis

Pavyzdžiui, kinetinis smėlis Craze – puiki vaikų kūrybos priemonė, kažkuo primenanti drėgną pajūrio smėlį. Atrodo ir čiuopiamas kaip smėlis, bet iš jo galima lipdyti kaip iš molio. Smėlis malonus liesti ir nepalieka pėdsakų ant rankų ir drabužių.

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai – puiki Velykų dovana, subursianti ir suvienysianti visą šeimą ir padovanosianti valandų valandas nepamirštamo laiko tarp artimų ir mylimų žmonių. Stalo žaidimų pasiūla neįprastai didelė. Pavyzdžiui, rinkdamiesi „Monopolį“ turėkite omenyje, kad, be klasikinės versijos, parduodama ir daugybė kitų: patiems mažiausiems – su mėgstamų animacinių filmų herojais, „Monopolis“ be popierinių pinigų – su kortelių aparatu ir kt.

Baigiamieji žodžiai

Baigiant dera pasakyti, kad rinkdami vaikui Velykų dovaną atkreiptumėte dėmesį į jo interesus ir amžių.
Jeigu renkate dovaną ne savo vaikui, ne pro šalį būtų pasiteirauti jo tėvų, kuo dabar domisi jų mažylis. Juk
vaikų pomėgiai taip greitai keičiasi, o norisi, kad dovana mažajam patiktų.  
 
Tikimės, kad mūsų velykinių dovanų sąraše Jūs neabejotinai rasite savo vaikui tinkamą dovaną! Svarbiausia,
kad šviesi pavasario pradžios šventė vyktų meilės, šilumos ir tarpusavio supratimo atmosferoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *