Advento kalendoriai

Advento kalendoriai jau seniai tapo neatsiejama pasiruošimo šv. Kalėdoms dalimi.

„Adventas“ lotyniškai reiškia „ateinantis“. Tai laikotarpis prieš šv. Kalėdas, kai visi laukia išsiilgto įvykio ir iki jo skaičiuoja dienas. Kuo labiau artėja šv. Kalėdos ir Naujieji metai, tuo dažniau pažvelgiame į kalendorių norėdami suskaičiuoti likusias dienas. Advento kalendorius gali padėti praskaidrinti laiką iki šv. Kalėdų išvakarių ir paversti laukimą smagia veikla. Iš esmės advento kalendorius yra planas, skirtas pasiruošti šventėms, padedantis išvengti ir taip jau įtemptų dienų šurmulio.

Skaityti daugiau...

Tačiau šv. Kalėdų išvakarės ypatingos tuo, kad visi šeimos nariai, taip pat ir patys mažiausi, su džiaugsmu ir entuziazmu dalyvauja pasiruošimo darbuose.

Advento kalendorių istorija

Advento kalendorius buvo išrastas ne taip seniai, XIX a. pabaigoje, Vokietijoje. Šioje istorijoje neapsieita be smalsaus ir nekantraus vaiko. Ponią Lang kankino sūnus Gerhardas: kasdien klausinėjo, kada bus šv. Kalėdos! Ši nebegalėjo to pakęsti ir padarė jam kartoninį kalendorių su langeliais – skaičiuoti dienoms iki šv. Kalėdų. Gerhardas galėjo atverti tik vieną langelį per dieną, o už šio buvo mažas sausainis. Taip jis galėjo pats įsitikinti, kiek sausainių jam dar liko suvalgyti iki pagrindinės šventės, kiek dienų liko. Beje, suaugusiam Gerhardui mamos išradimas pradėjo nešti pinigus: jis ėmė gaminti pirmuosius pasaulyje advento kalendorius – dėžutes su mažais langeliais.

Advento kalendorių nauda

Advento kalendoriai ir jų nauda

Kam vaikui reikalingas toks kalendorius (tėvams, žinoma, jis reikalingas tam, kad visą gruodį nereikėtų atsakinėti į tą patį klausimą)? Laikas yra tokia miglota sąvoka… Trys dienos, savaitė, mėnuo – kuo jaunesnis vaikas, tuo jam sunkiau suprasti, ar tai daug, ar mažai. Kiek pasivaikščiojimų, kiek pusryčių, kiek glamonių prieš miegą? Kalendorius padeda suvokti laiko tėkmę. Tai padeda išmokti skaičiuoti!

Advento kalendoriai – puiki tradicinė prieškalėdinė dovana vaikams ir paaugliams. Kiekviena diena kupina staigmenų. Kalendorių vaikams yra visokių – tradicinių, su saldėsiais; su užduotimis (pvz.: pereiti labirintą; sujungti taškelius į piešinėlį; įminti mįsles; padaryti koliažą žiemos tema; nupiešti animacinį filmą ir kt.); su mėgstamų animacinių filmų herojais – tokia dovana, be abejo, padarys laimingą kiekvieną vaiką.

Puikus pasirinkimas

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite unikalių advento kalendorių, kurie tikrai praturtins kiekvieną šventę. Mėgstantiems konstruoti iš Lego kubelių patiks Star Wars serijos kalendorius, kurio kiekviename langelyje paslėptas konstruktoriaus herojus ar kaladėlė. Mergaitės pamils Ledo šalies, Trolių ar Undinėlių kalendorius. Patys mažiausieji pašėls gavę Šunyčių patrulių, Ratų ar PJ Masks kalendorių. Paaugliams patiks Slibinų serijos kalendorius. Padovanokite savo vaikui staigmenų ir mažų žaisliukų kupiną dovanėlę.

Mūsų interneto parduotuvėje iš daugybės įvairiausių advento kalendorių sau patinkantį išsirinks net patys reikliausi pirkėjai, o patrauklios kainos ir greitas pristatymas padės sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Jūs neabejotinai rasite, kuo nudžiuginti savo mažylį, ir kartu skaičiuosite dienas iki stebuklingos šv. Kalėdų šventės.