Akcija!

Avengers – Keršytojų figūrėlė Captain Marvel Bend and Flex – 15 cm

16.59

Keršytojai (angl. Avengers) – Kapitonės Marvel (angl. Captain Marvel) veiksmo figūrėlė Bend and Flex, 15 cm.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-017366 Kategorijos: , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Carol Danvers iš filmo Keršytojai,  tampa viena galingiausių visatos didvyrių – Kapitone Marvel, kai Žemė atsiduria tarpgalaktiniame kare tarp dviejų ateivių rasių.

Sukinėkite! Sulenkite! Parodykite savo galią! Vaikai galės lankstyti ir žaisti su savo mėgstamiausių Marvel superherojų ar piktadarių su itin judriomis Avengers Bend and Flex figūrėlėmis! Šios superherojų figūrėlės turi sulenkiamas rankas ir kojas, kurios gali išlikti sulenktos puikioje pozicijoje! Vaikams bus dar linksmiau, kai galės sulenkti Bend and Flex figūrėles į įvairias žaismingas pozas ir patirti dar daugiau herojiškų nuotykių.

Pridedamas priedas padės vaikams sustiprinti pozą ir suvaidinti mėgstamas Marvel scenas. Herojai galės leistis į įnirtingas kovas su puikiais judesiais! Na, o žinoma talentingas herojus (arba piktadarys) visada moka puikių judesių.

Bend and flex Captain Marvel figūrėlė

Pagrindinės savybės

  • Lankstykite! Ši penkiolikos centimetrų dydžio Marvel Kapitonės Marvel figūrėlė turi lankstomas rankas ir kojas, kurios gali būti sukiojamos!
  • Sulenkite! Linksminkitės ir sulenkite Marvel figūrėles į įspūdingas naujas pozicijas! Bend and Flex figūrėlės tikrai išsiskiria savomis lengvai pritaikomomis pozomis.
  • Išsirinkite pozą: ir išlaikykite ją! Kiekviename lankstomos figūrėlės rinkinyje rasite aksesuarą, kuris pavers pozą dar efektingesne!
  • Surinkite kitas Bend and Flex figūrėles: surinkite kitas Keršytojų Bend and Flex figūrėles – Kapitoną Ameriką, Halką ir Kapitoną Marvelą. Figūrėlės parduodamos atskirai. Parduodamos tik tol kol jų yra.
  • Tinka vaikams nuo 4 metų.

Komplektacija

  • 1 figūrėlė (aukštis 15 cm),
  • 1 aksesuaras.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Avengers – Keršytojų figūrėlė Captain Marvel Bend and Flex – 15 cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…