Akcija!

Blaze and the Monster Machines – Transformuojama mašinėlė Crusher

29.99 24.99

Blaze and the Monster Machines – transformuojama mašinėlė Krašeris.

Turime sandėlyje

Pristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-005962 Kategorijos: , Žymos: , , , , , ,

Aprašymas

Dabar jūsų vaikas gali padėti Krašeriui (angl.: Crusher) iš filmuko Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės (angl. Blaze and monster machines), pasirinkti iš jo priedų arsenalo ir kartu konstruoti keistus išradimus, kurių jam reikia, kad sukčiaudamas pelnytų pergalę. Sukčiaujantis morferis Krašeris yra pailginamas, sulankstomas, transformuojamas sunkvežimis monstras keturi viename, kurio rinkinyje yra 6 keičiami priedai. Jūs galite rinktis iš:

  • sraigtasparnio skrybėlės su besisukančiu propeleriu, suteikiančiu jam gyvybės,
  • raketinių supergreitų slidžių,
  • mechaninių paukščio sparnų, kad jis galėtų sklęsti,
  • gepardo skrybėlės ir uodegos, kad parodytų, kaip greitai jis gali imtis suktybių.

žybsnis ir stebuklingos mašinėles. Krašeris

Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės

Žybsnis yra lenktynių trasos čempionas ir Pelenų miesto didis herojus, besinaudojantis savo žaibo greičiu, kad staigiai įsisuktų į veiksmą, ir savo mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žiniomis, kad galėtų rasti išeitį net iš sunkiausios situacijos! Su Fisher-Price transporto priemonėmis ir žaidimo rinkiniais pradinukai gali prisijungti prie Žybsnio ir stebuklingų mašinėlių nuotykių Pelenų mieste, kai jie gvildena problemas, pasitelkdami mokslinius tyrinėjimus ir naujausių technologijų išradimus! Su šia transformuojamų transporto priemonių ir interaktyvių trasos rinkinių kolekcija pradinukai gali įgyti inžinerijos įgūdžių kurdami ir konfigūruodami pritaikytus maketus, kad padėtų Žybsniui ir jo draugams sunkvežimiams monstrams.

Krašerio sukčiavimo keisti išradimai!

Krašeris padarys bet ką, kad sukčiaudamas pelnytų pergalę, ir dabar jis pasitelkia keturis naujus keistus išradimus savo lenktynėse prieš Žybsnį, įskaitant savo gepardo maskuotę Gyvūnų salos čempionato lenktynėse! Jis užsideda savo sraigtasparnio skrybėlę su besisukančiu propeleriu, kad pakiltų ir užsideda savo raketines slides, kad pasiektų superlenktyninį greitį. Jis taip pat turi mechaninius paukščio sparnus, kad galėtų sklęsti virš Gyvūnų salos varžybų. Jūsų vaikai taip pat gali kaitalioti ir derinti detales, kad sukurtų savo sugalvotus keistus išradimus.

Su sukčiaujančiu Krašeriu, jūsų vaikai gali tyrinėti inžinerijos principus, kartu su mokslu, technologijomis ir matematika. Kai konstruojate ką nors, jūs sprendžiate problemas, o tuomet tai įgyvendinate! Kai jūsų vaikai padeda Krašeriui sukonstruoti jo naujausią keistą išradimą, jie randa skirtingus būdus, kuriais Krašeris gali įveikti kliūtis.

Jūsų vaikai taip pat gali pailginti ar išlankstyti Krašerio amortizatorius, kad sukurtų savo ekstremalias monstro pozas. Sukčiaujantis Krašeris gali pats stovėti kaip veiksmo figūrėlė ar riedėti pirmyn kaip nesustabdoma mašinėlė monstras!

Pagrindinės savybės

  • Sunkvežimis monstras Krašeris, kuriuo galima žaisti 4 būdais,
  • Prisitvirtina raketa, sraigtasparnis, paukščio sparnai ar gepardo kostiumas,
  • 6 maišyk ir derink uždedamos detalės,
  • Mašinėles išmatavimai: 36 x 13 x 23 cm,
  • Lankstymo ir pastatymo į pozą veiksmas,
  • Vaikai tyrinėja inžinerijos principą kartu su mokslu, technologijomis ir matematika.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Blaze and the Monster Machines – Transformuojama mašinėlė Crusher”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *