Star Wars – Kalbantis pliušinis žaislas robotas R2-D2

29.99

Žvaigždžių karai – R2-D2 kalbantis pliušinis žaislas.

Turime sandėlyje

Pristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-002018 Kategorija: Žymos: , , , ,

Aprašymas

Išdykėlio droido gerbėjai pamėgs šį klasikinės Žvaigždžių karų trilogijos R2-D2 pliušinį žaislą. Skleidžiantis ikoninius R2-D2 garsus, prisijunkite prie tarpgalaktinių nuotykių, kad padėtumėte Princesei ir nuverstumėte Imperiją.

Žvaigždžių karai yra amerikietiška epinė kosmoso operos franšizė, kurią sukūrė Džordžas Lukasas. Pirmasis franšizės filmas buvo išleistas 1977 m. gegužės 25 d., 20th Century Fox, ir tapo pasauliniu popkultūros reiškiniu, po kurio iš karto sekė tęsiniai, leidžiami kas trejus metus. Praėjus šešiolikai metų po trilogijos baigiamojo filmo išleidimo, buvo išleista pirmoji naujos filmų trilogijos dalis. Visa trilogija taip pat buvo išleista kas trejus metus po vieną dalį, o galutinis filmas buvo išleistas 2005 m. gegužės 19 d.

R2-D2 yra fantastinis droidas Žvaigždžių karų visatoje, tiksliau tariant, astromechanikas droidas. R2-D2 yra vienas iš keturių pagrindinių veikėjų, pasirodžiusių visuose šešiuose Žvaigždžių karų filmuose, kiti – Anakinas Skaivokeris, Ovi-Van Kenobis ir R2-D2 droido kompanionas C-3PO.

Pagrindinės savybės

  • Šis fantastistiškas Žvaigždžių karų pliušinis žaislas yra visų mėgstamo droido R2-D2 kopija, kuri neabejotinai sulauks didelio pasisekimo tarp vis besiplečiančios Žvaigždžių karų franšizės gerbėjų rato!
  • Paspaudus, suspaudus ar apsikabinus, R2-D2 perduoda savo firminį švilpesio triukšmą.
  • Kodėl gi neatsipalaidavus ir nesusirangius kartu su nuostabiuoju, kalbančiuoju, minkštuoju R2-D2 pliušiniu žaislu?
  • Puiki dovana bet kuriam Žvaigždžių karų gerbėjui/ai.

Komplektacija

  • 36 cm pliušinis žaislas,
  • baterijos.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Star Wars – Kalbantis pliušinis žaislas robotas R2-D2”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *