Akcija!

Super Wings – Transformuojamų figūrėlių kolekcinis rinkinys – 10 vnt.

Original price was: €49.99.Current price is: €39.99.

Super sparnai (angl. Super Wings) – transformuojamų figūrėlių kolekcinis rinkinys Oro uosto įgula (angl. Airport Crew) – 10 vnt.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-029937 Kategorijos: , , , , , , Žymos: , , , , , , , ,

Aprašymas

Į šį kolekcinį Super Wings (liet. Super sparnai) rinkinį įeina 6 lėktuvėliai-transformeriai ir 4 papildomos mini figūrėlės, įskaitant Jimbo!

Prisijunkite prie Jett (liet. Džetas) ir jo mėgstamų transformerių draugų iš Super Wings (liet. Super Sparnai) komandos, nes jie keliauja aplink pasaulį, kad pristatytų siuntinius, išspręstų problemas ir padėtų berniukams ir mergaitėms visame pasaulyje. Kiekvienas pristatymas yra unikalus nuotykis, pripildytas naujų kultūrų, kalbų ir draugų! Super Wings – tai aukšto lygio ikimokyklinio amžiaus filmukas, kurioje geografija pristatoma kitaip! Kartu su Super Wings draugais Jerome visada pasiruošęs padėti naujiems ir seniems draugams. Surinkite visą Super Wings komandos narių liniją: Agent Chase, Astra, Dizzy, Flip, Jett, Todd, Poppa Wheels.
Super Wings Super Sparnai Transformuojamų figūrėlių kolekcinis rinkinys 10 vnt

Pagrindinės savybės

 • Visi transformeriai: šiame rinkinyje yra 6 „Super Wings“ transformeriai.
 • Priedas – mini figūrėlės: papildomos 4 mini figūrėlės, įskaitant Jimbo!
 • Lėktuvas per 3 paprastus žingsnius paverčiamas į robotą: Vaikai gali paversti roboto režimą į lėktuvo, o iš šio vėl į roboto 3 paprastais veiksmais –priklausomai nuo unikalių herojaus savybių kiekvienas virsta kiek kitaip.
 • Transformerio aukštis – 5.1 cm.
 • Gamintojas: Auldey.

Komplektacija

 • 6 lėktuvėliai-transformeriai: Jett, Donnie, Dizzy, Paul, Mira, Astra,
 • 4 mini figūrėlės
 • Papildoma informacija

  Svoris 0.3 kg
  Išmatavimai 10 × 30 × 40 cm

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “Super Wings – Transformuojamų figūrėlių kolekcinis rinkinys – 10 vnt.”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *