Akcija!

Super Wings – Pliušinis žaislas Donnie – 20 cm

10.99

Super sparnai (angl. Super Wings) – pliušinis žaislas Donis (angl. Donnie), 20 cm.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-020798 Kategorijos: , Žymos: , , ,

Aprašymas

Pliušinis žaislas Donnie padės prisijunkti prie Super Sparnų (angl. Super Wings) komandos, nes jie keliauja aplink pasaulį, kad pristatytų siuntinius, išspręstų problemas ir padėtų berniukams ir mergaitėms visame pasaulyje. Kiekvienas pristatymas yra unikalus nuotykis, pripildytas naujų kultūrų, kalbų ir draugų! Super Wings – tai aukšto lygio ikimokyklinio amžiaus filmukas, kurioje geografija pristatoma kitaip!

Donnie yra genijus, kai kalbama apie išradimus, atkūrimą ir remontą. Jo profesionalūs inžineriniai įgūdžiai yra naudingi ir dažnai padeda jam ir jo Super Wings draugams sprendžiant problemas. Herojus mėgsta keliauti ir pristatyti siuntinius vaikams visame pasaulyje.

Super Wings nariai visada pasiruošę padėti naujiems ir seniems draugams. Surinkite visą Super Wings komandos narių liniją (parduodama atskirai)! Pasirinkite iš Jett, Dizzy, Jerome, Donnie.

Pliušinis žaislas Donnie 20 cm

Pagrindinės savybės

  • Mėgstamiausi Super Sparnų veikėjai,
  • Tinkamas vaikams nuo 3 metų.
  • Išmatavimai: 20 cm.
  • Gamintojas: Play by Play.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Super Wings – Pliušinis žaislas Donnie – 20 cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…