Akcija!

Paw Patrol – Žaidimo rinkinys True Metal Adventure Bay Rescue Way

75.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – nuotykių trasa True Metal su 2 išskirtinėmis transporto priemonėmis, žaidimo rinkinys.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-008606 Kategorijų: , , , , , , , , , Žymų: , , , , , , , , ,

Aprašymas

Patirkite dvigubą malonumą žaisdami su Šunyčiais-patruliais ir žaidimo rinkiniu „True Metal Adventure Bay Rescue Way“. Šis įdomus apžvalgos bokšto trasų rinkinys turi du takus ir juo vienu metu galima paleisti iki šešių 1:55 masto Šunyčių-patrulių True Metal automobiliu! Be to, jis tiekiamas su išskirtinėmis Čeiso (angl. Chase) ir Maršalo (angl. Marshall) išlietų automobilių versijomis. Autentiškos detalės ir grafika, tikri darbiniai ratai ir metalinė liejimo medžiaga True Metal transporto priemonės atrodo taip pat, kaip ir Šunyčių-patrulių automobiliai iš hitų pasirodymo.

Užkelkite visą Šunyčių-patrulių komandą (papildomi True Metal automobiliai parduodami atskirai) į bokšto viršų ir skubėkite gelbėti bet kokiu jūsų pasirinktu būdu. Paspauskite periskopą, kad paleistumėte šuniukus ir užgesinkite ugnį bokšto apačioje! Stebėkite, kaip automobiliai sukasi aplink bokštą spiraliniu keliu, suaktyvindami dvigubus paleidimo įrenginius garaže dar didesniam automobilių veiksmui, arba naudokite perjungiklį, kad jie keliautų tiesiai žemyn nuo nuleidimo rampos! Jei norite dar įdomesnio Šunyčių-patrulių True Metal veiksmo, surinkite visus automobilius į savo kolekciją. Skubėkite į pagalbą kartu su Šunyčių-patrulių žaidimo rinkiniu „True Metal Adventure Bay Rescue Way”.

Paw Patrol trasa true metal adventure bay rescue bay

Pagrindinės savybės

  • Dviejų takelių žaidimas: šis veiksmo kupinas apžvalgos bokšto tematikos žaidimų rinkinys turi 2 skirtingus takelius! Paleiskite automobilius lėkti aplink bokštą spiraliniu keliu arba naudokite perjungiklį, kad jie keliautų tiesiai žemyn nuo nuleidimo rampos.
  • Paleiskite 6 automobilius vienu metu: vienu metu paleiskite iki 6 „true metal“ automobilių – stumkite periskopą ir stebėkite, kaip jie skuba į pagalbą! Jūs netgi galite naudoti dvigubus paleidimo įrenginius garaže spiraliniu režimu, kad iš apžvalgos bokšto apačios paleistumėte dar 2 automobilius.
  • 2 išskirtiniai automobiliai: šiame greitųjų trasų rinkinyje yra išskirtiniai 1:55 masto „true metal“ išlieti čeiso ir maršalo automobiliai! Skubėkite į pagalbą ir užgesinkite ugnį kartu su savo mėgstamais šunyčiais.
  • Visą šunyčių-patrulių žaidimo rinkinys „True metal adventure bay rescue way”yra puiki dovana šunyčių-patrulių gerbėjams nuo 3 metų amžiaus. Surinkti turi suaugusieji. Padvigubinkite linksmybes žaisdami su žaidimo rinkiniu „Adventure Bay Rescue Way”.
  • Išmatavimai: 13.67 x 61.11 x 37.95 cm.

Komplektacija

  • 1 žaidimų rinkinys,
  • 1 išskirtinis Maršalo True Metal automobilis,
  • 1 išskirtinis Čeiso True Metal automobilis,
  • 1 instrukcijų vadovas.

Video apžvalga

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Žaidimo rinkinys True Metal Adventure Bay Rescue Way”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *