Paw Patrol – True Metal Movie mašinytės, rinkinys, 6 vnt.

39.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – 6 True Metal Movie transporto priemonės, dovanų rinkinys.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-029252 Kategorijos: , , , , , , Žymos: , , , , , , ,

Aprašymas

Leiskis į gelbėjimo misiją dar greičiau, nei iki šiol su šiomis Šunyčių Patrulių True Metal Movie transporto priemonėmis iš pilnametražio filmo Šunyčiai patruliai. Filmas (angl. PAW Patrol: The Movie)!

Šis The Movie dovanų rinkinys susideda iš šešių metalinių transporto priemonių, kurių mastelis 1:55. Dekoruotos tikroviškais elementais ir grafika, turinčios iš tikrųjų riedančius ratus ir pagamintos iš dažyto lieto metalo, True Metal transporto priemonės atrodo lygiai taip, kaip Šunyčių Patrulių gelbėjimo transporto priemonės iš pilnametražio filmo Šunyčiai patruliai. Filmas (angl. PAW Patrol: The Movie)! Stumtelėkite transporto priemones ranka ar stipriai stumkite pirmyn, kad patirtumėte kupinus greičio nuotykius! Kiekvienas šuniukas sėdi savo transporto priemonėje, o jo ausytės plaikstosi vėjyje, jam visu greičiu lekiant vykdyti gelbėjimo misijos!

Šis True Metal dovanų rinkinys iš Spin Master yra puiki dovana ar tobulas pradedančiojo rinkinys prisiekusiam Šunyčių Patrulių kolekcininkui. Rask išeitį net iš sudėtingiausių situacijų kartu su šiuo Šunyčių Patrulių True Metal Movie dovanų rinkiniu!

Paw Patrol (Šunyčiai Patruliai) True Metal mašinytės

Pagrindinės savybės

  • Autentiškos šunyčių patrulių transporto priemonės: papuoštos autentiškomis detalėmis, grafika, turinčios riedančius ratus ir pagamintos iš metalo 1:55 mastelio True Metal transporto priemonės atrodo lygiai taip pat, kaip transporto priemonės iš televizijos animacinio filmuko šunyčiai patruliai!
  • Pridėdamas plakatas: vaikams lengva žymėtis savo turimą True Metal kolekciją pridedamame kolekcionieriaus plakate. Vaikai gali džiaugtis turėdami visus savo mėgstamiausius šuniukus, nes šunyčių patrulių transporto priemonių, kurias galima pridėti prie savo kolekcijos yra tiek daug, pradedant nuo klasikininių, iki galingųjų šunyčių patrulių, baigiant keletu itin retų egzempliorių.
  • Iš tikrųjų riedantys ratai: turėdamos iš tikrųjų riedančius ratus, True Metal transporto priemonės gali itin dideliu greičiu lėkti į gelbėjimo misiją! Kiekvienas šuniukas turi plasnojančias vėjyje ausytes – stumkite jų transporto priemones palengva, ar stipriai, kad šuniukai visu greičiu lėktų į gelbėjimo misijas!
  • Užbaigtas dovanų rinkinys: šis rinkinys yra puiki gimtadienio ar kalėdų dovana. Turėdami 6 True Metal Movie transporto priemones, vaikai gali pasitelkti vaizduotę ir sukurti dar daugiau šunyčių patrulių gelbėjimo misijų!
  • Šunyčių patrulių True Metal Movie dovanų rinkinys yra puikus pradedančiojo rinkinys vaikams nuo 3 metų. Surinkite visas True Metal transporto priemones ir sukurkite dar daugiau smagių ir jaudinančių šunyčių patrulių gelbėjimo misijų nuotykių!
  • Išmatavimai: apie 8.4 x 3.8 x 4.6 cm.
  • Gamintojas: Spin Master.

Komplektacija

  • 6 True Metal Movie serijos transporto priemonės.

Papildoma informacija

Svoris 0.7 kg
Išmatavimai 31 × 25 × 6 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – True Metal Movie mašinytės, rinkinys, 6 vnt.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…