Akcija!

Paw Patrol – Transformuojamas lėktuvas Mighty Movie su figūrėle Skye

Original price was: €79.99.Current price is: €55.99.

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – Skai (angl. Skye) transformuojamas lėktuvas iš filmo „Šunyčiai patruliai: galingasis filmas“ su garsais ir šviesomis.

Išparduota

Aprašymas

Susiburkite su Skai (angl. Skye) ir jos Šunyčių patrulių: galingojo filmo (angl. Paw Patrol: The Mighty Movie) transformuojamu lėktuvu ir patirkite įdomių gelbėjimo nuotykių tiesiai iš filmo!

Šis Šunyčių patrulių Skai žaislinis lėktuvėlis yra daugiau nei 40 cm ilgio ir daugiau nei 35 cm pločio, itin elegantiško dizaino, su dviem sviedinių paleidimo įtaisais, įdomiais garso efektais ir muzika, sinchronizuotomis mirksinčiomis šviesomis, kurias matote ir girdite filme. Pasižymi ypatingu transporto priemonės aktyvacijos būdu!

Griebk Skai, aprengtą rožinės spalvos šviesai laidžia Galingosios komandos uniforma, sodink prie šturvalo ir leiskis į skrydį aukštyn, žemyn, į kairę ir į dešinę. Aktyvuok šviesų ir garsų iliuminacijas, paspausk rankenos svirtį, kad lėktuvo sparnai pradėtų suktis aplink laivo korpusą, ir išgirsk dar daugiau garso efektų. Atsitikus bėdai įkrauk abu sviedinių paleidimo įtaisus, paspausk ant kiekvieno sparno esančius mygtukus ir šauk į priešus ar pašalink kelyje pasitaikančias kliūtis.

Būk pasiruošęs naujiems super galingiems nuotykiams. Surink visą patrulių komandą naujausiame Galingųjų šunyčių patrulių lėktuvnešyje-būstinėje (angl. Aircraft Carrier HQ) (parduodama atskirai) ir nerk į gelbėjimo misijas, kurių dar nematei. Išlaisvink vaizduotę, atkurk filmo nuotykius arba būk dar drąsesnis ir sukurk savų.
Šis prabangus Mighty Pups žaislinis naikintuvas būtų puiki dovana vaikams ir filmo Paw Patrol gerbėjams (baterijos pridedamos)!

Paw Patrol Transformuojamas lėktuvas Mighty Movie su figūrėle Skye

Pagrindinės savybės

 • Šviesa, garsai ir transformacija: įsitaisyk Skai lėktuvo kabinoje, pajudink ją, paspausk svirtį ir stebėk, kaip sukasi lėktuvo sparnai ir groja filmo muzika!
 • Mighty Pups figūrėlė: tave nustebins Skai apsivilktos Galingųjų gelbėjimo komandos uniformos šviesai laidžios detalės. Pasodink ją prie šturvalo ir stebėk, kaip švytės.
 • Oficiali filmo transporto priemonė: su autentiškomis detalėmis ir grafika žaislinis lėktuvas atrodo lyg iš ekrano įšokęs tiesiai tau į rankas.
 • Smagūs žaislai berniukams ir mergaitėms: transporto priemonės Paw Patrol: The Mighty Movie Vehicles (kiekviena parduodama atskirai) yra nuostabi dovana vaikams nuo 3 metų.
 • Reikalingos baterijos 3 AAA (pridedamos).
 • Lėktuvo išmatavimai: 45 x 35 x 12 cm.
 • Figūrėlės aukštis: 6 cm.
 • Gamintojas: Spin Master.

Komplektacija

 • 1 transformuojamas lėktuvas,
 • 2 svėdiniai,
 • 1 Skai figūrėlė.

Video apžvalga

Papildoma informacija

Svoris 1 kg
Išmatavimai 46 × 12 × 36 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Transformuojamas lėktuvas Mighty Movie su figūrėle Skye”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…