Paw Patrol – Rubble Deluxe Movie transporto priemonė

29.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – Rablo (angl. Rubble) prabangus automobilis iš naujo pilnametražio filmo „Šunyčiai patruliai. Filmas“.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-016788 Kategorijos: , Žymos: , , , , , , , ,

Aprašymas

Visiškai nauja Rablo (angl. Rubble) transporto priemonė iš pilnametražio filmo Šunyčiai patruliai. Filmas (angl. Paw Patrol: The Movie)!

Burkitės į komandą su Rablu didesnėms ir drąsesnėms gelbėjimo operacijoms su jo Šunyčių patrulių (angl. Paw Patrol) išskirtiniu automobiliu transformeriu Deluxe!

Rablo aptakus automobilis išsiskiria sidabro spalvos elementais, autentiškomis detalėmis ir grafika bei įdomia transformacija – tiksliai kaip filmuke! Apsirengęs savo nauja uniforma Rablas (kuris yra įtrauktas į kolekcionuojamų figūrėlių sąrašą) vėl yra pasirengęs išgelbėti dar vieną dieną nuotykių mieste. Iškilus bėdai, pasodinkite Rablą prie savo mašinos vairo ir leiskitės į gelbėjimo nuotykį!

Cemento maišyklė paverčiama į griaunamąją kulkosvaidžio šaudyklę! Įdėkite vieną iš sviedinių (pridedami du) ir paspauskite mygtuką, kad paleistumėte! Iš naujo nustatykite, transformuokite ir paleiskite dar ne vieną kartą!

Rablo žaislinis automobilis yra nuostabi dovana vaikams nuo 3 metų ir yra puikus priedas prie visų Paw Patrol transporto priemonių ir šios serijos figūrėlių kolekcijos. Paw Patrol: The Movie Deluxe Vehicles perkelia veiksmą ir jaudulį iš didžiojo ekrano į realų gyvenimą! Surinkite juos visus (kiekviena žaislinė transporto priemonė parduodama atskirai) ir pasitelkite savo vaizduotę, kad atliktumėte veiksmo kupinas gelbėjimo misijas.

Rubble deluxe Movie transportas su figūrėle

Pagrindinės savybės

 • Filmo nuotykių atkūrimas: su šia prabangia transporto priemone lengvai atkursite įspūdingus Rablo nuotykius iš animacinio filmo Šunyčiai patruliai. Filmas (angl. Paw Patrol: the Movie).
 • Transformuojamas automobilis: paspauskite Rablo transporto priemonės šoną, ir cemento maišyklė pavirs į sviedinių paleidimo įrenginį! Visi Paw Patrol žaisliniai automobiliai turi savo unikalų transformacijos mechanizmą – kaip ir filme!
 • Griaunamojo kulo paleidimo priemonė: įdėkite Rablo griaunamuosius sviedinius (du yra komplekte) ir paspauskite mygtuką, kad pradėtumėte didesnius ir drąsesnius gelbėjimo darbus! Šis smagus Paw Patrol žaislas atgaivina filmo veiksmą.
 • Veiksmo figūrėlė: apsivilkęs savo filmuko uniformą Rablas yra pasiruošęs aktyvioms gelbėjimo operacijoms! Susiburkite į komandą su likusiomis veiksmo figūrėlėmis ir jų transporto priemonėmis Deluxe Vehicles (kiekviena parduodama atskirai)!
 • Derinkite su kitais rinkiniais: suderinamas su daugeliu Paw Patrol žaidimų rinkinių (pvz.: Dino Patroller ir Paw Patroller) ir Hero Pups figūrėlėmis.
 • Smagūs žaislai 3 metų berniukams ir mergaitėms: transporto priemonės Paw Patrol: The Movie Deluxe Vehicles (kiekviena parduodama atskirai) yra nuostabi dovana vaikams nuo 3 metų.
 • Gamintojas: Spin Master.
 • Išmatavimai: 10.2 x 24.1 x 20.7 cm.

Komplektacija

 • 1 prabangi transporto priemonė su transformacijos funkcija,
 • 1 Rablo figūrėlė,
 • 2 sviediniai.

Video apžvalga


Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Rubble Deluxe Movie transporto priemonė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…