Paw Patrol – Rex transporto priemonė Dino Rescue su dinozauro figūrėle

29.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – dinozaurų gelbėjimo Rekso (angl. Rex) greitėjanti mašina ir paslaptinga dinozauro figūrėlė.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-015663 Kategorijos: , Žymos: , , , , , , ,

Aprašymas

Leiskitės į jaudinančias dinozaurų gelbėjimo operacijas su Paw Patrol Reksu (angl. Rex) ir jo dinozaurų gelbėjimo mašina!

Šią unikalią mašiną gausite su Reksu ir paslaptinga dinozauro mini figūrėle! Ši tvirta Rekso mašina savo sparnų, dinozauro tematikos detalių, darbo įrankio ir inercinio variklio dėka pasiruošusi patiems netikėčiausiems nuotykiams!

Išpakuokite paslaptingą figūrėlę, kad atrastumėte spalvingą dinozaurą, kurį naudosite visuose savo gelbėjimo nuotykiuose! Kai dinozauro draugas yra bėdoje, pasodinkite Reksą už vairo, pastūmėkite mašiną į priekį ir žiūrėkite, kaip jis rieda! Pasikliaukite savo vaizduote nuostabioms priešistorinėms gelbėjimo operacijoms, tokioms, kurias galite pamatyti per hit TV šou.

Paw Patrol Dino Rescue Rex automobilis

Pagrindinės savybės

  • Greitėjanti mašina su darbo įrankiu: Rekso dinozauro įkvėpta prabangi mašina pasiruošusi įgyvendinti nuostabias dinozauro gelbėjimo operacijas. Galite judinti sparnus, užkurti motorą ir darbinį įrankį! Pastumkite mašinėlę į priekį ir stebėkite, kaip ji rieda, inercinio variklio dėka.
  • Surenkama Rekso figūrėlė: pasodinkite dėvinti juodą dinozaurų gelbėtojos uniformą Reksą už jo prabangios mašinos vairo. Šis šuniukas yra pasirengęs priešistoriniams nuotykiams!
  • Paslaptinga dinozauro figūrėlė: atidarykite pakuotę ir gaukite staigmeną – dinozauro figūrėlę, kiekvienai gelbėjimo misijai! Surinkite visas šešias dinozaurų gelbėjimo prabangias mašinas Dino Rescue (kiekviena parduodama atskirai) ir išgelbėkite visus dinozaurus!
  • Paw Patrol dinozaurų gelbėjimo Rekso prabangi mašina bus puiki dovana vyresniems nei 3 metų amžiaus vaikams.
  • Veikia be baterijų.
  • Gamintojas: Spin Master.

Komplektacija

  • 1 Rekso figūrėlė,
  • 1 dinozaurų gelbėjimo Rekso mašina,
  • 1 paslaptinga dinozauro figūrėlė.

Video apžvalga

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Rex transporto priemonė Dino Rescue su dinozauro figūrėle”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…