Akcija!

Paw Patrol – Radio bangomis valdoma Maršalo gaisrinė mašina

39.99 37.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – Maršalo nuotoliniu būdu valdoma gaisrinė mašina, kurią galima vairuoti 2 kryptimis.

Turime sandėlyje

Pristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-006109 Kategorijos: , Žymos: , , , , , , ,

Aprašymas

Raskite išeitį net iš sudėtingiausios situacijos su Šunyčių patrulių komandos nariu Maršalu ir jo nuotoliniu būdu valdoma gaisrine mašina! Jūsų vaikas gali vėžinti savo mėgstamiausią Šunyčių patrulių komandos narį ir atkartoti mėgstamiausias hitu tapusio animacinio filmuko scenas! Pasižyminti tikroviškomis detalėmis, kopėčiomis, kurias galima judinti tiek aukštyn, tiek žemyn, su Maršalu, įsodintu vairuotojo vietoje, ši nuotoliniu būdu valdoma transporto priemonė pasirengusi vykti į gelbėjimo misijas.

Kartu su šia Maršalo nuotoliniu būdu valdoma gaisrine mašina gausite ir nuotolinio valdymo pultelį, kuriuo paprasta naudotis, leidžiantį vairuoti mašiną 2 kryptimis, ir kuris atrodo lygiai taip, kaip Šunyčių patrulių delninis kompiuteris! Naudodamasis vienu iš dviejų mygtukų, jūsų vaikas gali lengvai vairuoti Maršalą į priekį arba, pasinaudoti kitu mygtuku, kad jis apsisuktų ir grįžtų atgal – paprastas valdymas puikiai tinka neįgudusiems vairuotojams. Šunyčių patrulių valdymo pultelis veikia 2.4 GHz dažniu, todėl jūsų vaikas gali valdyti savo radijo bangomis valdomą transporto priemonę net iš 76 m atstumo. Raskite išeitį net iš sudėtingiausios situacijos kartu su Maršalu ir jo nuotoliniu būdu valdoma gaisrine mašina!

Šunyčiai patruliai Radio bangomis valdoma Maršalo gaisrinė mašina

Pagrindinės savybės

  • Oficiali Šunyčių patrulių nuotoliniu būdu valdoma transporto priemonė: ši Šunyčių patrulių nuotoliniu būdu valdoma transporto priemonė atrodo lygiai taip, kaip maršalo gaisrinė mašina! Papuošta tikroviškomis detalėmis, turinti judančias kopėčias, ir su Maršalu, įsodintu vairuotojo vietoje, ši nuotoliniu būdu valdoma gaisrinė mašina pasirengusi vykti į jaudinančias gelbėjimo misijas!
  •  Lengvas valdymas dviem mygtukais: Maršalo nuotoliniu būdu valdomą gaisrinę mašiną lengva vairuoti naudojantis šunyčiu patrulių valdymo pulteliu! Paprastas dviejų mygtukų dizainas puikiai tinka neįgudusiems vairuotojams. Naudokitės kairiuoju mygtuku, kad vairuotumėte maršalą į priekį, arba dešiniuoju mygtuku, kad jį apsuktumėte ar parvairuotumėte atgal.
  •  Raskite išeitį net ir iš sudėtingiausios situacijos kartu su Maršalu: jūsų vaikai gali pasitelkti neribotą vaizduotę, kad atkurtų scenas iš hitu tapusio animacinio televizijos filmuko ir suvaidintų visiškai naujas gelbėjimo misijas kartu su savo mėgstamiausiu šuniuku iš šunyčių patrulių komandos!
  •  Šunyčių patrulių Maršalo nuotoliniu būdu valdoma gaisrinė mašina – tai puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Reikalingos 3 AAA tipo baterijos transporto priemonei ir 2 AAA tipo baterijos valdymo pulteliui (nepridedamos).

Komplektacija

  • 1 Maršalo nuotoliniu būdu valdoma gaisrinė mašina,
  • 1 Šunyčių Patrulių valdymo pultelis,
  • 1 instrukcija.

Video Apžvalga

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Radio bangomis valdoma Maršalo gaisrinė mašina”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *