Akcija!

Paw Patrol – Policijos mašina Powered Up su figūrėle Chase

29.99 27.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – transporto priemonė Powered Up su Čeiso (angl. Chase) figūrėlė.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-013365 Kategorijos: , Žymos: , , , , , , ,

Aprašymas

Įjunkite Powered Up transporto priemonę ir Paw Patrol įvykdys gelbėjimo misiją.

Traukitės su Chase (figūrėlė priede) į superherojų veiksmo kupinus nuotykius su transformuojama Powered Up policijos mašina su spoileriu ir tikroviškomis detalėmis. Ši transformuojama transporto priemonė yra pritaikyta teikti greitąją pagalbą. Ištikus bėdai, perjunkite Chase mašiną į galios režimą.

Paprasčiausiai nuspauskite spoilerį: transporto priemonės šonams išsiplėtus pamatysite geltonos liepsnos detales iš abiejų pusių, permatomas detales ir šovinių paleidimo įtaisus ratuose. Čeisas ir jo įjungta policijos mašina yra pasirengę viskam, kas pasitaikys, paleisdami sviedinius, kad pašalintų kliūtis. Įvykdę gelbėjimo misiją, patraukite spoilerį ir vėl sulankstykite sunkvežimį į prabangų Mighty Chase automobilį.

Pasikraukite neįtikėtinoms gelbėjimo misijoms su Mighty Pups Super Paws Chase ir Powered Up policijos mašina.

Spin Master gamintojas.

Powered Up Chase figūrėlė su policijos mašina

Pagrindinės savybės

  • Pasikraukite neįtikėtinoms gelbėjimo misijoms su Mighty Pups Super Paws Chase ir Powered Up policijos mašina.
  • Transformuojamas žaislas policijos mašina: Chase automobilis transformuojasi į prabangią superherojaus transporto priemonę. Nuspauskite spoilerį žemyn, kad įjungtumėte galios režimą, permatomas liepsnos detales. Patraukite spoilerį ir šovinių paleidimo įtaisas bus paslėptas, o policijos sunkvežimis vėl pavirs prabangia transporto priemone.
  • Šovinių paleidimo įtaisai iš abiejų pusių: kai policijos mašina persijungia į galios režimą, virš ratų atsidaro šovinių paleidimo įtaisai – paleiskite šovinius ir įvykdykite misiją.
  • Surenkama Chase figūrėlė: aprengta mėlynos spalvos Mighty Paws uniforma. Mighty Chase figūrėlė yra pasirengusi sėsti už savo mašinos vairo ir leistis į greitas gelbėjimo misijas.
  • Skatina kūrybišką žaidimą: pasikraukite neįtikėtinoms gelbėjimo misijoms su pridedama Chase figūrėle! Vaikai gali naudotis savo vaizduote ir susikurti savo pačių Super Paw gelbėjimo misijas su mėgstamais Paw Patrol šuniukais. Su Chase ir jo policijos mašina nuspalvinkite gyvenimą naujomis spalvomis!
  • Paw Patrol – Mighty Pups Super Paws Chase Powered Up policijos mašina, transformuojama transporto priemonė skirta 3 metų ir vyresniems vaikams. Rinkinyje nėra baterijų.

Komplektacija

  • 1 Mighty Pups Super Paws Chase figūrėlė,
  • 1 policijos mašina,
  • 2 sviedinių,
  • paleidimo įtaisai, 1 instrukcijų lapas

Video apžvalga

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Policijos mašina Powered Up su figūrėle Chase”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *