Akcija!

Paw Patrol – Nuotolinio valdymo Chase policijos mašina

45.99

Šunyčiai patruliai (angl. Paw Patrol) – nuotolinio valdymo Mighty Movie Čeiso (angl. Chase) policijos mašina.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-034561 Kategorijos: , Žymos: , , , , , , ,

Aprašymas

Raskite išeitį net iš sudėtingiausios situacijos su Šunyčių patrulių (angl. Paw Patrol) Mighty Movie komandos nariu Čeisu (angl. Chase) ir jo nuotoliniu būdu valdomu policijos automobiliu!

Jūsų vaikas gali vėžinti savo mėgstamiausią Šunyčių patrulių komandos narį ir atkartoti mėgstamiausias hitu tapusio animacinio pilnametražio filmo Šunyčiai patruliai: galingas filmas (angl. Paw Patrol: The Mighty Movie) scenas! Pasižyminti tikroviškomis detalėmis, policijos mašinos žiburėliais, su Čeisu, įsodintu vairuotojo vietoje, ši nuotoliniu būdu valdoma transporto priemonė pasirengusi vykti į gelbėjimo misijas.

Kartu su šia Čeiso nuotoliniu būdu valdoma policijos mašina gausite ir nuotolinio valdymo pultelį, kuriuo paprasta naudotis, leidžiantį vairuoti mašiną 2 kryptimis, ir kuris atrodo lygiai taip, kaip Šunyčių patrulių delninis kompiuteris! Naudodamasis vienu iš dviejų mygtukų, jūsų vaikas gali lengvai vairuoti Čeisą į priekį arba, pasinaudoti kitu mygtuku, kad jis apsisuktų ir grįžtų atgal – paprastas valdymas puikiai tinka neįgudusiems vairuotojams. Šunyčių patrulių valdymo pultelis veikia 2.4 GHz dažniu, todėl jūsų vaikas gali valdyti savo radijo bangomis valdomą transporto priemonę net iš 30 m atstumo. Raskite išeitį net iš sudėtingiausios situacijos kartu su Čeisu ir jo nuotoliniu būdu valdoma policijos mašina!

Paw Patrol – Nuotolinio valdymo Chase policijos mašina

Pagrindinės savybės

  • Oficiali Paw Patrol The Mighty Movie transporto priemonė: ši Šunyčių patrulių nuotoliniu būdu valdoma transporto priemonė atrodo lygiai taip, kaip Čeiso policijos mašina! Papuošta tikroviškomis detalėmis, turinti policijos žiburėlius, ir su Čeisu, įsodintu vairuotojo vietoje, ši nuotoliniu būdu valdoma policijos mašina pasirengusi vykti į jaudinančias gelbėjimo misijas!
  •  Lengvas valdymas dviem mygtukais: Čeiso nuotoliniu būdu valdomą policijos automobilį lengva vairuoti naudojantis šunyčiu patrulių valdymo pulteliu! Paprastas dviejų mygtukų dizainas puikiai tinka neįgudusiems vairuotojams. Naudokitės kairiuoju mygtuku, kad vairuotumėte į priekį, arba dešiniuoju mygtuku, kad jį apsuktumėte ar parvairuotumėte atgal.
  • Raskite išeitį net ir iš sudėtingiausios situacijos kartu su Čeisu: jūsų vaikai gali pasitelkti neribotą vaizduotę, kad atkurtų scenas iš hitu tapusio animacinio televizijos filmuko ir suvaidintų visiškai naujas gelbėjimo misijas kartu su savo mėgstamiausiu šuniuku iš Šunyčių patrulių komandos!
  •  Šunyčių patrulių Čeiso nuotoliniu būdu valdoma policijos mašina – tai puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Reikalingos 3 AAA tipo baterijos transporto priemonei ir 2 AAA tipo baterijos valdymo pulteliui (nepridedamos).
  • Gamintojas: Spin Master.

Komplektacija

  • 1 Čeiso nuotoliniu būdu valdoma policijos mašina,
  • 1 Šunyčių Patrulių valdymo pultelis,
  • 1 instrukcija.

Video apžvalga

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paw Patrol – Nuotolinio valdymo Chase policijos mašina”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…