Akcija!

Monster High – Lėlė Posea „Great Scarrier Reef“

34.99 23.99

Monstrų vidurinė (angl.: Monster High) lėlė „Vandens gelmių paslaptys“ Posea.

Turime sandėlyje

Pristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-002474 Kategorija: Žymos: , ,

Aprašymas

Kai Monster High pabaisos atsitraukia į „Lagoona Blue“ tėvynę, Monstrų Vidurinė Great Scarrier Reef filme, jie atsiduria po vandeniu, kur jie užmezga naujas draugystes ir kovoja su naujais priešais.

Kvapą gniaužantys švytėjimo tamsoje efektai. Lėlė turi šviečiančius tamsoje akcentus, kurie išties traukia akį! Išjunkite šviesas, kad pamatytumėte nuostabius bioluminescencinius efektus. Jūros dumbliai ir jūros gyvūnai, kurie slepiasi „Posea Reef ™“ lėlės uodegoje, šviečia  tamsoje. Jos uodega taip pat suformuoja pagrindą taip, kad ši žuvinga herojė galėtų stovėti pati ir iš tikrųjų padaryti įspūdį!

Jūros stilius. Lygiai taip pat, kaip jos antžeminės draugės, ši nuostabi pabaisa turi savo unikalų stilių, kuris apjungia jos baisuokliškus elementus su mėgstamomis monstrų paauglių tendencijomis. „Plaukianti pasroviui“, „Posea Reef ™“ mėgsta madą, judėjimą ir savo gyvenimą. Ji dėvi palaidinę su garsiausiais vaizdais jūros tematika, ir puošia savo rankas, liemenį ir ausis koralų įkvėptais papuošalais. Baisiai gražus galvos papuošalas puošia jos plaukus, įvairių spalvų sruogas.

Surinkite visas Monster High Great Scarrier Reef lėles, kad turėtumėte pilną Monster High grėsmingų gelmių šeimininkių vandenyną!

Pagrindinės savybės

  • Lėlė šviečia tamsoje,
  • Jūros dumblių uodegos dėka lėlė gali pati stovėti,
  • Spalvinga palaidinė atrodo baisia gražiai, o su priedais linksma žaisti,
  • Galimybė atkurti scenas arba žaisti sukuriant naujus nuotykius!
  • Nuo 6 metų amžiaus.

Komplektacija

  • Posea Reef lėlė, apdarai ir aksesuarai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Monster High – Lėlė Posea „Great Scarrier Reef“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *