Pop it – Žaislas Simple Dimple, Among Us

6.99

Pop it – antistresinis silikoninis žaislas pakabukas Simple Dimple, Among Us.

Išvalyti
Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-015163 Kategorija: Žymų: , , , , , , , , ,

Aprašymas

Šis Pop it žaislas Simple Dimple skleidžia jam būdingą sprogimo garsą. Pop, pop, pop! Mėgstate sprogdinti burbuliukus burbulinėje plėvelėje, bet plėvelė greitai baigiasi? Paimkite Pop it Simple Dimple, išspauskite visus burbuliukus, apverskite ir pradėkite iš naujo. Pop it – tai pirmoji pagalba malšinant nerimą ir stresą. Žaisti šiuo žaisliuku patariama net turintiems autizmo spektro sutrikimą ar specialiųjų poreikių vaikams, bet juo gali naudotis ir suaugusieji.

Jei pastebėjote, kad Jūsų vaikas ar Jūs pats jaučiate nerimą ar turite OKS sindromą, šis žaislas Jums pravers. Palengvinkite stresą ir nerimą paprasčiausiai žaisdami Pop it Simple Dimple. Spauskite, sprogdinkite – tokie pasikartojantys judesiai turi raminamąjį poveikį mūsų psichologinei būklei.

Pagrindinės savybės

  • Įtampos mažinimo valdiklis: Simple Dimple žaisliukas yra gražus tvirtas plastikinis rėmelis su viduje esančiais silikoniniais burbuliukais, kuriuos galima išstumti pirmyn ir atgal. Streso malšinimo funkcijos padeda lavinti smulkiąją motoriką ir koncentraciją, mažinti nerimą. Paprastas džiaugsmas, kuriam neįmanoma atsispirti!
  • Lengvas: žaisliukas Simple Dimple Fidget yra nedidelis ir lengvas. Tai kišeninio dydžio raktų pakabukas, todėl jį lengva pritvirtinti prie raktų, rankinių, kuprinių, mokyklinių krepšių ir diržų kilpų. Tai puikus sensorinis nuotykis, kurį suaugusieji ir vaikai gali pasiimti visur, kur tik eina!
  • Atsipalaidavimas: žaiskite su Simple Dimple Fidget žaisliukais, kurie mažina stresą. Žaisliuką Simple Dimple pamėgs vaikai ir suaugusieji, o ypač tie, kurie turi papildomų poreikių, tokių kaip dispraksija, autizmas, Aspergerio sindromas ir ADHD. Šis patogus žaisliukas taip pat puikiai padeda sumažinti nerimą ir stresą. Tinka tiems, kuriems trūksta dėmesio arba kurie turi hiperaktyvumo sutrikimą.
  • Tobula dovana: šis paprastas žaislas yra unikali dovana, kuri padės sumažinti stresą.
  • Medžiaga: Plastikas ABS + silikonas.
  • išmatavimai:  13.8 x 10.5 cm.

Komplektacija

  • 1 antistresinis silikoninis raktų pakabukas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pop it – Žaislas Simple Dimple, Among Us”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…