Akcija!

OWLEEZ – Interaktyvus žaislas Pelėda, rožinė

69.99 44.99

OWLEEZ – interaktyvus žaislas Pelėda, rožinė.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-004992 Kategorija: Žymos: , , , ,

Aprašymas

Susipažinkite su Owleez pelėda, pirmuoju iš visų interaktyvių žaislinių naminių gyvūnėlių, kuris gali IŠ TIKRŲJŲ skraidyti!  Ar TU gali išmokyti šią žavingą pelėdžiukę Owleez skraidyti?

Ši žavinga pelėdos jauniklė negali išmokti skraidyti patalpose be jūsų pagalbos. Kuo daugiau treniruositės, tuo ji labiau įgus. Patupdykite ją į pridedamą lizdelį ir stebėkite, kaip ji išskleidžia sparnus ir magiškai pakyla skrydžiui tiesiai iš lizdelio. Kiekvienas Owleez skrydis vis kitoks, galėsite stebėti, kaip ji sklendžia, padėti jai skraidyti, ar paguosti, jei ji nukristų.

Owleez pelėda interaktyvus žaislas

Ji pagaminta iš ilgaamžių ir lengvų medžiagų, todėl nieko baisaus, jei ji nukrinta, visai tai yra mokymosi dalis. Mokanti atlikti virš 100 interaktyvių garsų ir judesių, Owleez pelėda reaguoja į jūsų prisilietimą, meilę ir rūpestį. Palesinkite ją uogytėmis, kai ji išalksta. Jai patinka būti glostomai, kutenamai, užsūpuojamai iki užmigs ir mylimai ir ji leis jums sužinoti, kokia jos nuotaika, keisdama savo akių spalvą. Lengva pakrauti Owleez, nes jos lizdelyje įmontuotas USB laidas. Patupdykite ją į lizdelį ir žaiskite toliau, kol ji pasikraus. Išmokykite savo nuosavą pelėdos jauniklę skraidyti su Owleez.

Skraidanti interaktyvi pelėdos jauniklė: Išmokyti šią žavingą pelėdos jauniklę skraidyti yra be galo smagu. Treniruokitės kartu (jūs išgirsite kupiną palengvėjimo „weee!”), patupdykite ją į pridedamą lizdelį ir stebėkite kaip Owleez išskleidžia savo sparnus ir IŠ TIKRŲJŲ skrenda! Kiekvienas skrydis vis kitoks – žiūrėkite, kaip jūsų pelėdžiukė sklendžia, rodykite jai kelią ranka ar paguoskite, jei ji nukristų. Paglostykite, pakutenkite ir netgi palesinkite ją pridedamomis uogytėmis.

Lesinkite Owleez : Owleez pelėda mėgsta užkandžiauti uogytėmis! Kai ji išalks, ji jums apie tai praneš savo pasikeitusia akių spalva. Duokite jai palesti uogyčių ir išgirskite, kaip Owleez dėkinga skleidžia laimingus lesimo garsus. Jei duosite jai lesti per daug uogyčių, jai prisikaups dujų ir turėsite padėti jai atsirūgti, bet tai yra pramogų, kurias patirsite su Owleez dalis!

Daugiau nei 100 garsų ir bendravimo būdų: Owleez pelėda reaguoja į jūsų prisilietimą daugiau nei 100 garsų ir bendravimo būdų! Owleez atskleis jums savo skirtingas nuotaikas išraiškingomis, spalvą keičiančiomis akimis! Jai patinka būti glostomai, kutenamai ir mylimai. Owleez gali sušokti laimės šokį, dainuoti, būti užsupta kol užmigs ir daugybę kitų dalykų!

Spin Master Gamintojas.

OWLEEZ Interaktyvus žaislas Pelėda rožinė

Pagrindinės savybės

 • Interaktyvus skraidantis žaislinis naminis gyvūnėlis: Aš esu Owleez, interaktyvi žaislinė pelėda, kuri gali IŠ TIKRŲJŲ skraidyti, bet man reikia tavo pagalbos! Ar gali mane išmokyti? Kuo daugiau mes kartu treniruosimės skraidyti, tuo geriau aš skraidysiu!
 • Reaguoja į prisilietimą: Aš reaguoju į tavo prisilietimą, judesį ir rūpestį. Mylėk mane, paglostyk mane, pakutenk mane, priversk mane šokti — aš mėgstu šokti ir dainuoti! Kai aš išalksiu, palesink mane pridedamomis uogytėmis…niam!
 • Daugiau nei 100 garsų ir judesių: Moku daugiau nei 100 garsų ir judesių ir galiu parodyti, kokia mano nuotaika, keisdama akių spalvą!
 • Pakraunama usb: Patupdykite mane į lizdelį, kad lengvai pakrautumėte per įmontuotą USB laidą. Galime nenustoti žaisti kartu, kol aš kraunuosi!
 • Gamintojas: Spin Master.
 • Įspėjimas: Netinka vaikams iki 3 metų. Žaisti tik prižiūrint suaugusiesiems.

Video apžvalga

Owleez pelėda. Naudojimo instrukcija

Skaityti daugiau...

1. KOMPLEKTACIJA

Pakuotėje rasite OWLEEZ pelėdą, žaislo įkrovimo lizdą, USB įkrovimo kabelį, pelėdos maistą – uogas. Pelėda turi paslėptus sparnus, kurie išsiskleis, vos tik pelėda bus pasiruošusi skristi.

2. JUTIMO SENSORIAI

Žaislas turi kaktos, snapo, pilvo jutimo sensorius bei pagal OWLEEZ pelėdos nuotaiką besikeičiančią akių spalvą.

3. KAIP ĮJUNGTI PELĖDĄ

Jungiklį ON/OFF nustatykite ant ON padėties. Nepamirškite išjungti pelėdos, kai nustojate žaisti – tokiu būdu tausosite bateriją. Norėdami išjungti žaislą , jungiklį nustatykite ant OFF padėties.

Dėmesio! Pelėdos akys degs raudonai, jei žaislo baterija bus išsikrovusi.

Dėmesio! Pelėda negali skraidyti, kai jos baterija yra įkraunama arba pilnai išsikrovusi.

Jeigu norite atstatyti atmintį (parametrus) – skraidymo įgūdžius (galėsite iš naujo mokyti pelėdą skraidyti) – palaikykite nuspaudę pelėdos nugarinėje dalyje esantį mygtuką, kol pelėdos akys nusidažys balta spalva, išgirsite ilgą signalą. Po signalo atmintis (parametrai) bus atstatyta.

4. KAIP ĮKRAUTI PELĖDĄ

Dėmesio! Prieš pradedami žaisti su pelėda, įsitikinkite, jog žaislas pilnai įkrautas.

Prijunkite USB kabelį prie kompiuterio. Išjunkite žaislą, įdėkite pelėdą į jos lizdą. OWLEEZ pelėdos akys pradės pulsuoti raudona spalva. Kai žaislas bus pilnai įkrautas, pelėdos akys nusidažys sodria žalia spalva. Kai baigsite pelėdos įkrovimą, ištraukite krovimo kabelį iš maitinimo šaltinio.

Dėmesio! OWLEEZ pelėda negali skraidyti, kai žaislo baterija yra įkraunama, arba kai lizdas yra prijungtas prie maitinimo šaltinio. USB kabelį junkite tik prie kompiuterio.

5. IŠMOKYKITE PELĖDĄ SKRAIDYTI

 • Dėmesio! Pelėda gali pakilti į orą tik tuo atveju, jei ji yra lizde ir lizdas nėra prijungta prie maitinimo šaltinio.
 • Dėmesio! Pelėda negali skraidyti, kai jos akumuliatorius išsikrovęs.
 • Dėmesio! Pelėda turėtų skraidyti tik patalpose, kur nėra pašalinių veiksnių – vėjo ir tt.
 • Dėmesio! Įsitikinkite, kad pelėdos lizdas visada stovi ant lygaus paviršiaus.
 • Dėmesio! Laikykite pelėdos lizdą bent 1,5 metro atstumu nuo sienų ar kitų kliūčių, kai pelėda skraidžioja.
 • Dėmesio! Nestovėkite virš pelėdos ir neužstokite jai kelio, kai ji bando pakilti nuo žemės.

Įsitikinkite, kad pelėdos akys nusidažiusios balta spalva. Paimkite pelėdą, laikykite ją savo rankoje, pradėkite judinti pelėdą aukštyn – žemyn.

Kai pelėda nori savarankiškai pradėti skrydį, jos akys švytės vaivorykštės spalva, ji skleis garsus. Padėkite pelėdą atgal į lizdą, padrąsinkite pelėdą stebėdami, kaip ji skraido ir suteikite jai daugiau erdvės, kol ji mokosi skraidyti.

Jei norite padėti pelėdai išmokti skraidyti, pakiškite savo ranką po pelėda, kai tik ji pakyla į orą. Pelėda skraidys virš Jūsų rankos. Jei pelėda nėra pasiruošusi skristi, ji suskleis sparnus ir jos akys nusidažys raudona spalva, pelėda pradės liūdėti. Paglostykite jai galvą, kad ji pasijustų geriau, paimkite ją į rankas ir vėl pajudinkite pelėdą aukštyn – žemyn, kad ji atgautų pasitikėjimą savimi.

Kiekvienas sėkmingas pelėdos skraidymas ilgina sekančio skraidymo trukmę. Pelėda gali skraidyti iki 10 sekundžių, po to ji pavargsta ir leidžiasi žemyn pailsėti. Po kiekvieno skraidymo pastatykite pelėdą ant lygaus paviršiaus, ji savarankiškai suskleis sparnus.

Dėmesio! Nespauskite pelėdos galvos žemyn. Pelėda savarankiškai suskleidžia galvą, kai stovi ant lygaus paviršiaus.
Jei pelėdai nepavyko sėkmingai paskraidyti, ji taps liūdna. Pralinksminkite pelėdą prieš sekantį skrydį. Po kiekvieno sėkmingo skrydžio pelėda Jums šoks džiaugsmingą šokį.

6. SKIRTINGOS AKIŲ SPALVOS

 • Balta akių spalva – pelėda jaučiasi laiminga – pažaiskite su pelėda.
 • Rožinė akių spalva – pelėda Jus myli – paglostykite jai galvą.
 • Žalia akių spalva – pelėda nori atsirūgti – paimkite pelėdą ant rankų ir švelniai pastuksenkite jai per nugarą.
 • Geltona akių spalva – pelėda alkana – pamaitinkite pelėdą jos uogomis.
 • Mėlyna akių spalva – pelėdai šalta – uždėkite ir laikykite ranką jai ant kaktos.
 • Mirksinti raudona akių spalva – išsikrovęs akumuliatorius – įkraukite bateriją.
 • Oranžinė akių spalva – pelėda apsvaigusi – paglostykite jai galvą.
 • Violetinė akių spalva – pelėda dainuoja – pajudinkite pelėdą į šalis, kad ji pradėtų dainuoti.
 • Raudona akių spalva – pelėda liūdi – paglostykite jai galvą.
 • Vaivorykštės spalvos akių spalva – pelėda pasiruošusi skristi – įdėkite ją į lizdą ir stebėkite skrydį.

7. PROBLEMŲ SPRENDIMAS

7.1 Nesėkmingas nusileidimas
Jei pelėda patyrė nesėkmingą skrydį, trenkėsi į ką nors skrisdama, ji iškart nustos skristi, jos akys nusidažys raudona spalva, nes pelėda pradės liūdėti. Pastatykite ją ant lygaus paviršiaus, kad pelėda suskleistų sparnus, paglostykite jai galvą, kad padėtumėte jai pasijusti geriau.

7.2 Nesusiskleidžia pelėdos galva
Jei pelėdos galva užstrigo ir nesusiskleidžia, tai įvyko dėl to, kad pelėdos sparnai yra užstrigę arba į galvos susiskleidimo mechanizmą yra patekęs svetimkūnis.
Įspauskite ir laikykite pelėdos nugarinėje dalyje esantį mygtuką 5 – 10 sekundžių. Pelėdos akys švies raudona spalva. Du kartus išgirdę signalą atleiskite mygtuką.
Pelėdos galva pakils penkioms sekundėms, sparnai bandys savarankiškai susiskleisti.
Jei norite, kad pelėdos galva išliktų pakilusi, išjunkite žaislą tuo momentu, kai galva pakelta. Jei norite, kad galva susiskleistų, vėl įjunkite žaislą.

7.3 Pelėda neskraido
Jei pelėda negali skraidyti, sugrąžinkite ją į lizdą ir leiskite žaislo akumuliatoriui pilnai įsikrauti prieš skrydį.

7.4 Žaislas nesikrauna
Jei žaislas kraunasi netinkamai/nesikrauna, įsitikinkite, kad pelėdos lizdo USB kabelis yra prijungtas prie kompiuterio. Įsitikinkite, kad kabelis nėra išoriškai pažeistas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “OWLEEZ – Interaktyvus žaislas Pelėda, rožinė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *