Akcija!

Curlimals – Interaktyvus pliušinis žaislas, ežiukas

Original price was: €24.99.Current price is: €22.49.

Curlimals – interaktyvus pliušinis žaislas ežiukas Higgle.

Išparduota

Aprašymas

Interaktyvus pliušinis žaislas ežiukas Higgle džiugina ir žavi vaikus nuo tos akimirkos, kai su jais susitinka! Šie fantastiški žaisliniai gyvūnėliai juda, kalba ir reaguoja į prisilietimus. Žavūs Curlimal žaislai svajoja apie ypatingą vaiką, kuris jais rūpintųsi!

Curlimals - Interaktyvus pliušinis žaislas, ežiukas

Pagrindinės savybės

  • Interaktyvus pliušinis žaislas ežiukas: Curlimal yra mielas gyvūnėlis, skleidžiantis mieliausius garsus ir reaguojantis į jus. Patapšnokite jam per galvytę, ir šis mielas kalbantis bičiulis ims kikenti, suktis ir skleisti juokingus garsus… Bet tai dar ne viskas! Ežiukas Higgle leidžia ir savo unikalius garsus; tereikia paglostyti jo pūkuotą galvą, kad išgirstumėte, kaip jis patenkintas niūniuoja!
  • Daugiau nei 50 garsų: palieskite Higgle viršugalvį, kad suaktyvintumėte garso efektus ir judesius! Itin mielos jo frazės „Aš tave myliu“, „O, berniuk!“ ir „Kutena!“ Higgle taip pat skleidžia bučinių garsus. Paglostykite Higgle, kad sulauktumėte dar daugiau reakcijų. Palieskite ežiuko medžiaginę nosytę, kad suaktyvintumėte šniurkščiojimą ir čiaudėjimą! Glostykite jo pilvuką, ir Higgle iš džiaugsmo ims kikenti. Jis taip pat sako „Iki pasimatymo!“ ir susisuka į kamuoliuką, o tada ima skleisti švelnius miego garsus.
  • Rūpinkitės Curlimal: įvairūs skleidžiami garsai skatina mažuosius iš tiesų rūpintis savo įžūliais miško draugais. Visiems patiks glostyti ir glamonėti šiuos nuostabius minkštus ir kalbančius pliušinius žaislus.
  • Reikalingos 3 AAA baterijos.
  • Tinka vaikams nuo 3 metų.
  • Išmatavimai: 10 x 10 x 14 cm.
  • Gamintojas: Golden Bear.

Video apžvalga

Papildoma informacija

Svoris 0.4 kg
Išmatavimai 18 × 19 × 13 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Curlimals – Interaktyvus pliušinis žaislas, ežiukas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…