Akcija!

Hatchimals – Skraidanti lėlytė Crystal Flyers Pixie, rožinė

44.99 41.99

Hatchimals – skraidanti lėlytė fėja Crystal Flyers Pixie, rožinė.

Turime sandėlyje

Pristatymas: 1-2 d.d.Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąGarantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-008195 Kategorija: Žymos: , , , ,

Aprašymas

Jeigu kada nors esate svajoję, kad jūsų Hatchimals Pixies lėlytė galėtų skraidyti, dabar visos svajonės išsipildė su „Crystal Flyers“ , nes tai pirmosios lėlytės, kurios jums padedant gali iš tikrųjų pakilti į orą!

Puošnaus krištolinio kiaušinio viduje rasite gražią suaugusią Pixie, su blizgančiais sparnais ir unikalia išvaizda bei stiliumi. Išimkite skraidanti lėlytė „Crystal Flyers Pixie“ iš kiaušinio ir įkraukite ją USB kabeliu, kurį rasite komplekte. Kai ji visiškai įkrauta, tai ženklas, kad lėlytė yra pasiruošusi atlikti šokių piruetus skraidant! Įjunkite „Pixie“ ir stebėkite, kaip jos blizgantys sparnai ima plazdėti ir suktis.

Paleiskite ją ir įvyks tikras stebuklas – ji pradės skraidyti – naudokite savo Magišką Galią ir nukreipkite lėlytę kur tik panorėsite.

Įmontuotas jutiklis jaučia, kur yra jūsų rankos, kurios padeda lėlytei skraidyti uždaroje patalpoje. Pakelkite rankas aukštai, ir ji skris aukštai, nulieskite rankas ir ji seks paskui, šokdama ore! Kai ji pakimba virš jūsų rankų, jos blizgantys sparnai spindi! Užteks tik truputį pasipraktikuoti ir galėsite užkariauti Hatchtopijos šokių Olimpą! Lėlytei skrendant, galite saugiai perkelti ją į kitą vietą, tik spėkite pagauti jos kojytes.

Skraidanti lėlytė „Crystal Flyers Pixie“ pagaminta iš patvarių ir saugių, patikrintų medžiagų. Jei netyčia paliestumėte jos sparnus jai skrendant, tai yra visiškai saugu – automatinio stabdymo funkcijos dėka ji iškart nustos skristi. Kai ji neskraido, laikykite savo lėlytę spindinčiame krištoliniame kiaušinyje! Išsirinkite lėlytę pagal savo skonį ir stilių: „Krystalina Rose“ arba „Violet Onyx“ (parduodamos atskirai)! Suteikite savo lėlytei sparnus! Magija yra jūsų rankose!

Hatchimals Crystal Flyers Pixies. Skraidanti lėlytė

Pagrindinės savybės

  • Skraidanti lėlytė: Tai pirmoji Hatchimals Pixies skraidanti lėlytė! Paleiskite ją nuo paviršiaus arba pakelkite į orą, ir nukreipkite rankomis – ji jaučia, ar jūsų rankos aukštai, ar žemai!
  • Automatinis stabdymas: Crystal Flyers yra patikrintas ir saugus! Automatinio stabdymo funkcija užtikrina, kad lėlytė nustos skristi, jei paliesite jos sparnus skrydžio metu! Taip pat galite saugiai paimti lėlytė už kojų, kad galėtumėte pakeisti jos kryptį skrydžio metu!
  • Grožis ir mada: Pasirinkite vieną iš dviejų Crystal Flyers Pixies lėlyčių, kurių kiekviena turi savo išskirtinę išvaizdą ir stilių! Šios lėlytės turi blizgančius sparnus, kurie spindi joms skrendant!
  • Usb įkrovimas: Su komplekte esančiu USB įkrovimo kabeliu galite lengvai įkrauti Crystal Flyers Pixie be jokių baterijų! Skriskite vėl ir vėl arba laikykite ją spindinčiame krištoliniame kiaušinyje!

Komplektacija

  • 1 hatchimals Pixies Crystal Flyer lėlytė,
  • 1 USB įkrovimo laidas,
  • 1 krištolinio kaušinio pavidalo dėklas,
  • 1 instrukcijų lapas.

Video apžvalga

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Hatchimals – Skraidanti lėlytė Crystal Flyers Pixie, rožinė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…