Akcija!

Beyblade – SPEEDSTORM suktukas su paleidėju, 1 vnt.

19.99 17.99

Beibleidas (angl. Beyblade) – Pradinis rinkinys SPEEDSTORM suktukas su paleidėju, 1 vnt.

Turime sandėlyje

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-013149 Kategorija: Žymos: , , ,

Aprašymas

Įsisuk į pergalę su šiuo naujuoju Beyblade Burst Speedstorm! Perkrauk mūšio strategiją naudodamas „Beyblade Burst Speedstorm“ technologiją!

Naujasis Hasbro Speedstorm beibleidas gali suktis Beyblade Burst Speedstorm Beystadium siena, pagreitėti išilgai stataus krašto ir nugalėti priešininkus jaudinančiose ypatingo aktyvumo kovose.

Pagrindinės savybės

  • Beyblade Speedstorm suktuko viršūnė: Įeina tikslaus pasukimo Beyblade Burst Speedstorm suktuko viršūnė ir Speedstorm sukimo į kairę arba dešinę suktuko paleidėjas. Kiekviena suktuko viršūnė susideda iš energijos sluoksnio, besisukančio disko ir sukimosi triuko smaigalio, kuriuos žaidėjai gali sukeisti ir derinti, kad atrastų savo geriausią Beyblade Burst viršūnės kombinaciją. Viršūnės gali „išsprogti“ į atskiras dalis mūšio metu, kas suteikia 2 taškus žaidėjui, kurio suktukas išsilaiko (sprogimo stiprumas gali skirtis). Nugali žaidėjas, pirmasis surinkęs 3 taškus!
  • Įsisuk į pergalę: Numuškite savo varžovus su  Beyblade! Kaukitės Speedstorm Beystadium ir įsisukite į pergalę patirdami dar daugiau epinių sprogimų kovų metu momentų.
  • Varžykitės skaitmeninėse kovose: Nuskenuokite kodą ant Beyblade Burst Speedstorm energijos sluoksnio, kad paleistumėte viršūnę į kovą ir keistumėte ir derintumėte su kitais elementais Beyblade Burst programėlėje. Tegul jie sukasi! Programėlė veikia su Android ir iPhone, iPad, iPod įtaisais su liečiamu ekranu (reikalinga programinė įranga iOS 8 ar vėlesnė jos versija).
  • Nuo 8 metų.
  • Įspėjimas: Pavojus užspringti – Yra smulkių detalių. Netinkamas vaikams iki 3 metų.

Komplektacija

  • 1 Beyblade Burst Speedstorme suktuko paleidėjas,
  • 1 suktukas.

Video apžvalga

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Beyblade – SPEEDSTORM suktukas su paleidėju, 1 vnt.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…