Akcija!

Beyblade – Arena Speedstorm

17.99 15.99

Beibleidas (angl. Beyblade) – žaidimo arena Speedstorm Beyblade Burst.

Skubus pristatymas Vilniuje: tą pačią darbo dienąPristatymas: 1-2 d.d.Garantija: 30 dienų pinigų grąžinimas Produkto kodas: TS-013228 Kategorija: Žymos: , , ,

Aprašymas

Įsisukite į pergalę su Beyblade Burst Speedstorm BEYSTADIUM, specialiai sukurtu jaudinančioms Beyblade Burst kovoms. Mūšio arenos centre yra neįveikiama „Power Vortex“ – energijos zona, sukurta pritraukti viršūnes ir suteikti joms didžiausią greitį. Lipkite vertikalia stadiono siena, kad pasiektumėte statų kraštą ir įgytumėte persvarą prieš varžovus. Tuomet didinkite greitį išilgai stataus krašto ir nerkite į kovos žiedą kovodami akims į akį. Numuškite priešininkus, kad dalyvautumėte jaudinančiose, stipraus intensyvumo kovose!

Pagrindinės savybės

  • Įsisukite į pergalę: numuškite savo priešininkus Speedstorm stadione ir įsisukite į kovą epiniams sprogimų momentams.
  • Kovokite pasitelkdami speedstorm suktukų viršūnes: reikalingos Beyblade Burst Speedstorm suktukų viršūnės ir paleidėjai (kiekvienas parduodamas atskirai).
  • Lipkite ir atakuokite: Speedstorm BEYSTADIUM specialiai sukurtas, kad tik stipriausios viršunės galėtų įvaldyti jėgos sūkurio energiją ir išlaisvinti didžiausią ataką visu greičiu.
  • Varžykitės skaitmeniniuose mūšiuose: nuskenuokite Beyblade Burst Speedstorm BEYSTADIUM kodą, kad atrakintumėte lygiai tokį pat skaitmeninį BEYSTADIUM Beyblade Burst programėlėje. Tegul jie sukasi!
  • Išmatavimai: 39 x 39 x 12.7 cm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Beyblade – Arena Speedstorm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…